İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

UBXS Token Nedir? | UBXS Coin Hakkında Bilgiler

UBXS Token (Utility Bixos Token), fiziksel dünya ile metaverse gibi sanal dünyayı birleştirmek amacıyla Bixos topluluğu oluşturmak, şirketin bir sonraki NFTize edilmiş gayrimenkul projesinin reklamı ve finansmanı için oluşturuldu.

Günümüzde blockchain teknolojileri daha istikrarlı ve fiziksel dünyaya uygulanabilir hale geldi. NFT’lerin tanıtılmasından sonra, blok zincir teknolojileri fiziksel dünya ile bağlantı kurabilmektedir. Bir diğer önemli gelişme olarak, DAO (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon) sayesinde, merkezi olmayan şirketlerin blok zinciri üzerindeki kapıları artık merkezi bir otoritenin onayına ihtiyaç duymadan açıldı. DAO’lar Amerika’da yasaldır ve aktiftir ve mülk sahipleri hizmetleriyle vergiler veya yasal süreçlerle zaman harcamazlar.

Bixos A.Ş., bu gelişmeleri dikkate alarak geleceği şekillendirecek bir proje için çalışmalara başladı.

UBXS Token (Utility Bixos Token), yatırımcıların Bixos’un piyasaya daha ucuza çıkaracağı tokenlere sahip olmasını sağlar. UBXS Token’ın bir diğer amacı da gelecekteki projeler için farkındalık yaratmak, Bixos’u tanıtmak, izleyici oluşturmak ve fon toplamaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

UBXS Token (Utility Bixos Token), yatırımcıların tapularını ve önemli mülkiyet belgelerini NFT’ye dönüştürebilecekleri yepyeni bir sistem başlatacak. Sistem bununla sınırlı kalmayacak, aynı zamanda evlerin alınıp satılabileceği bir pazaryerine de sahip olacak. Covid-19’da birçok sektör ciddi anlamda zarar görürken gayrimenkul sektörü daha güçlü çıktı.

UBXS Coin Nedir?

UBXS Token (Utility Bixos Token), 10.5 trilyon dolar pazar hacmine sahip gayrimenkul piyasası ve Blockchain’in aynı potada eritilerek fiziksel dünya ile metaverse gibi sanal dünyayı birleştirme amacı ile oluşturulmuştur. Web 3.0, Metaverse, NFT teknolojileri. Bixos, dünyada bu konudaki projelerin henüz çok yeni olduğunu görüyor. Bu projelerde öncü olmaya istekli olan şirket, dünyadaki yatırımcılara UBXS Token (Utility Bixos Token) ile erken yatırımcı olma fırsatı sunuyor. BXS Token’ın (Bixos Governance Token) bu ekosistemin para birimi olarak kullanılması planlanmaktadır.

Emlak – NFT

Bilindiği üzere NFT teknolojisi ile blok zinciri altyapısı ile doğrulanabilecek şekilde somut ürünlerin mülkiyeti mümkündür. Bu kapsamda tapu, lisans, sertifika gibi mülkiyeti gösteren belgeler NFT teknolojisi ile daha güvenli bir şekilde saklanabilir ve aktarılabilir. Bixos firmasının oluşturacağı altyapı ile gayrimenkul tapuları blockchain dünyasına NFT olarak eklenecek.

Sigorta ve Güvenlik

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oluşturulacak altyapı ile NFT transferlerinize onay mekanizması (avukat onayı veya ikinci bir onay) eklenerek çift şifreleme sistemi ile yatırımcıların varlıkları maksimum koruma altında olacaktır. Yıllık ödemeler The BXS Token (Bixos Governance Token) ile yapılacaktır.

Yönetişim ve Formalite

NFT dünyasında tamamen merkezi olmayan bir DAO sistemi ile yönetim oluşturulacak, resmi belgeler DAO LLC şirketi üzerinde tutulacak ve kayıtlar blockchain teknolojisi ile tutulacaktır. Bu yöntemle yatırımcılar ve kullanıcılar herhangi bir güven sorunu yaşamadan altyapıdan faydalanabilecekler. Aynı zamanda The BXS Token (Bixos Governance Token) paydaşlarına şirketin hissedarı olma fırsatı sağlanacaktır.

UBXS Coin Nasıl Alınır?

UBXS token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...