İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

UMEE Coin Nedir? | UMEE Coin Hakkında Bilgiler

Umee coin, Gate.io borsasına eklenmesinin ardından son 24 saat içerisinde Coinmarketcap’ta en çok aratılan kripto para birimleri arasına girmiştir. Bu yazımızda UMEE coin hakkında merak edilenleri inceleyeceğiz.

Umee, blok zincirleri arasında bağlantı kuran çapraz zincirli bir DeFi merkezidir. Temel katman blok zinciri olarak, zincirler arası kaldıraç ve likiditeye erişmek için Umee’nin üzerine uygulamalar ve para lego ilkelleri oluşturulabilir. Umee Blockchain, Cosmos ekosistemi, Ethereum ağı, yan zincir mimarileri, ikinci katman ölçekleme çözümleri ve alternatif temel katman protokolleri ile Tendermint Proof of Stake protokolü için birlikte çalışabilirliği kolaylaştırır.

Bir Cosmos SDK blok zinciri olarak Umee Network, 1. Günden itibaren Terra, Crypto.com, Binance Chain, Osmosis, Secret Network ve 30’dan fazla zincir ve Ethereum dahil olmak üzere blok zincirlerle birlikte çalışabilir.

Umee, çapraz zincirli bir DeFi merkezidir; DeFi yolculukları boyunca her tür kullanıcıya ve projeye hizmet etmeyi amaçlayan evrensel, izinsiz bir platform. Umee, kullanıcılara farklı blok zincirleri arasında kolayca ödünç verme ve ödünç alma olanağı sağlar. Bir temel katman DeFi protokolü olarak Umee, kullanıcıların ve inşaatçıların zincirler arası kaldıraç ve likiditeye erişmeleri için gerekli altyapıyı sağlayacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

UMEE Coin Nedir?

UMEE, Umee blok zincirinin yerel simgesidir. UMEE belirtecinin temel amacı, topluluğun Umee’yi ve bunun üzerine kurulu uygulamaları kullanmasına ve yönetmesine izin verirken, Umee blok zincirinin PoS konsensüsünü güçlendirmektir.

Maksimum arz 10,000,000,000 UME Coin ile sınırlandırılmıştır.

UMEE Coin Nasıl Alınır?

UMEE Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...