İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

UMEE Coin Nedir? | UMEE Coin Hakkında Bilgiler

Umee coin, Gate.io borsasına eklenmesinin ardından son 24 saat içerisinde Coinmarketcap’ta en çok aratılan kripto para birimleri arasına girmiştir. Bu yazımızda UMEE coin hakkında merak edilenleri inceleyeceğiz.

Umee, blok zincirleri arasında bağlantı kuran çapraz zincirli bir DeFi merkezidir. Temel katman blok zinciri olarak, zincirler arası kaldıraç ve likiditeye erişmek için Umee’nin üzerine uygulamalar ve para lego ilkelleri oluşturulabilir. Umee Blockchain, Cosmos ekosistemi, Ethereum ağı, yan zincir mimarileri, ikinci katman ölçekleme çözümleri ve alternatif temel katman protokolleri ile Tendermint Proof of Stake protokolü için birlikte çalışabilirliği kolaylaştırır.

Bir Cosmos SDK blok zinciri olarak Umee Network, 1. Günden itibaren Terra, Crypto.com, Binance Chain, Osmosis, Secret Network ve 30’dan fazla zincir ve Ethereum dahil olmak üzere blok zincirlerle birlikte çalışabilir.

Umee, çapraz zincirli bir DeFi merkezidir; DeFi yolculukları boyunca her tür kullanıcıya ve projeye hizmet etmeyi amaçlayan evrensel, izinsiz bir platform. Umee, kullanıcılara farklı blok zincirleri arasında kolayca ödünç verme ve ödünç alma olanağı sağlar. Bir temel katman DeFi protokolü olarak Umee, kullanıcıların ve inşaatçıların zincirler arası kaldıraç ve likiditeye erişmeleri için gerekli altyapıyı sağlayacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

UMEE Coin Nedir?

UMEE, Umee blok zincirinin yerel simgesidir. UMEE belirtecinin temel amacı, topluluğun Umee’yi ve bunun üzerine kurulu uygulamaları kullanmasına ve yönetmesine izin verirken, Umee blok zincirinin PoS konsensüsünü güçlendirmektir.

Maksimum arz 10,000,000,000 UME Coin ile sınırlandırılmıştır.

UMEE Coin Nasıl Alınır?

UMEE Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...