Kapat

Usb Bellek İçin Virüs Koruma | Temizleme Programı

Anasayfa
Çözüm Usb Bellek İçin Virüs Koruma | Temizleme Programı

USB bellekler, veri aktarımı için farklı cihazlara çok fazla takıldığından sürekli virüs tehdidi ile karşı karşı kalıyor. USB bellek virüs tarama yada antivirüs programı olmayan cihazlarda özellikle virüs tehdidi çok fazla oluyor. USB bellke virüs temizleme programları genelde bellek içerisindeki verilerin silinmesine neden oluyor.

Peki Usb bellekte virüs olduğu nasıl anlaşılır? Veri kaybı yaşamamak adına USB Disk Security programını bilgisayarınıza yükleyerek bellek içerisinde virüs olup olmadığını tespit edebilir. USB bellekte virüs varsa virüs temizleme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

USB Disk Security Nedir?

Sisteme takılan tüm taşınabilir cihazları denetleyerek bilgisayarı bu cihazlardan gelebilecek zararlı yazılımlardan koruyan USB Disk Security, sisteme güven içinde her türlü cihazı bağlaya bilmenizi sağlıyor.

Her marka USB bellek, iPod, hafıza kartları, flash bellekler yani kısacası aklınıza gelebilecek taşınabilir tüm cihazlar sisteminiz için tehlike oluşturabilir. USB Disk Security bu yol ile bulaşabilecek tüm tehditlere (virüs, solucan, trojan, spyware, riskware, rootkit) karşı bilgisayarınızı ve belleğinizi korur.

Bilgisayarınız çevrim dışıyken de etkili olan program her tür virüs programıyla uyumlu çalışır. Programın tam sürümü kullanım süresinde ücretsiz güncelleme desteği sunmaktadır. Az yer kaplayan program bilgisayarınıza güvenle her türlü taşınabilir cihazı bağlaya bilmenizi sağlar. Ayrıca program çıkarılabilir cihazların güvenli kaldırılmasını sağlıyor.

Hemen İNDİR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Windows 10 - Light Tema Nasıl Aktifleştirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir