Kapat

VALORANT Kapalı Beta İçin Drop Nasıl Düşürülür?

Anasayfa
Çözüm VALORANT Kapalı Beta İçin Drop Nasıl Düşürülür?

Riot Games tarafından geçtiğimiz aylarda duyurulan yeni first-person shooter oyunu VALORANT için bugün itibarıyla kapalı beta sürümü başladı. Twitch’de binlerce kişi tarafından izlenen oyun, şu anda herkese açık değil. Oyunun kapalı beta sürümünü oynayabilmek için yayınları izleyerek “drop” elde etmeniz gerekiyor. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin.

VALORANT – Drop Nasıl Düşürülür?

Oyuna şu anda yalnızca Twitch yayınlarından elde edilen ve davetiye görevi gören “drop”lar aracılığıyla erişilebiliyor. Siz de yayın izlerken bu “drop”lardan elde edebilmek için aşağıdaki adımlar uygulayın.

  1. Riot hesabı açın. (Eğer varsa bu aşamayı geçebilirsiniz.)
  2. Twitch hesabı açın. (eğer varsa bu aşamayı da geçebilirsiniz.)
  3. Riot hesabınızı Twitch hesabınıza bağlamak için Twitch profilinize tıklayın, Ayarlar>Bağlantılar yolunu izleyin. Bağlantılar kısmında Riot Games seçeneğinin yanında bulunan “Bağlan” butonuna tıklayarak bağlanma işlemini tamamlayın.

  1. Twitch’te karşınıza çıkan “Droplar etkinleştirildi!” etiketine sahip herhangi bir VALORANT yayınını izlemeye başlayın.
  2. Bu etikete sahip yayınları izlediğiniz sırada eğer şanslıysanız oyunun kapalı beta sürümüne erişebilmenizi sağlayacak olan bir “drop” elde edebilirsiniz.
  3. Drop düşürdüğünüz zaman Twitch’te buna dair bir bildirim alacaksınız. Sonrasında ise oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Modem erişim şifresini nasıl bulurum? | Zyxel, Airties, Asus, İnca, Tp link Modem erişim şifreleri nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir