Kapat

Valve Yeni VR Setini Duyurdu

Anasayfa
HABER Valve Yeni VR Setini Duyurdu

Valve önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak VR setine dair ilk görüntüyü paylaştı. Paylaşılan görüntü ve Steam sayfası dikkate alındığında, cihazın “The Valve Index” olarak adlandırılacağı düşünülüyor.

Cihaza dair yayınlanan Steam sayfasında “2019 Mayıs” ibaresi yer alırken, herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yeni Valve VR setine dair bilgiler için Mayıs ayına kadar beklememiz gerekecek. Şu anda sadece ismi hakkında bir tahminde bulunabileceğimiz cihazın fiyatı ve diğer özellikleri ise şimdilik merak konusu.

Valve’nin kendi VR seti üzerinde çalıştığı daha önce ortaya çıkmıştı. Valve’nin şu anda hala VR oyunları üzerinde çalıştığı ise Gabe Newell tarafından hayranlara gönderilen e-postalar ile doğrulanmış oldu. Ayrıca VR seti ile birlikte çalışabilecek yeni kontrol cihazlarının da piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

Hayranların en çok ilgi gösterdiği ve son zamanlarda birçok kişi tarafından dile getirilen en büyük dedikodu ise Valve’nin gelecekte piyasaya sürülecek yeni bir Half-Life oyunu üzerinde çalıştığı. Oyunun bu VR seti ile piyasaya sürüleceği iddia edilse de, bu iddialar Valve tarafından doğrulanmadığı için şu anda herhangi bir gerçeklik payı bulunmuyor.

Yeni bir Half-Life oyunun çıkması durumunda oyun dünyasında muhtemel bir devrimin yaşanacağına ise kesin gözüyle bakılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Red Dead Redemption 2'deki Lanetli Yol Atların Yanmasına Sebep Oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir