İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Vergi Levhası Olmadan Sanal Pos Kullanma!

Vergi levhası olmadan sanal pos kullanmak mümkün müdür? Öncelikle bankalardan sanal pos alabilmeniz için kesinlikle vergi levhası olması gerekiyor. Sadece internetten satış yapıyor ve sanal pos kullanmak istiyorsanız bunun için birkaç şirket bulunmaktadır. Bu kapsamda BDDK’nın 11 Şubat 2016 tarihli 6732 sayılı kararıyla, 6493 Sayılı Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren elektronik para kuruluşları hızla artmaya başladı.

Sanal pos imkanı sağlayan bu kuruluşlarında bir çoğu maalesef vergi levhası istemektedir. Vergi levhası olmadan internetten ödeme almak için hizmet sağlayan nadir siteler vardır.

Bu hizmeti sağlayan hepsipay.com ve iyzico.com siteleri online alışveriş sitenize basit bir kurulum ile 24 saat içerisinde kredi kartı alışverişi özelliği kazandırabiliyor. İki firmada çok ilgili ve gelişmektedir ancak vergi levhası sorunu aşıldığında çok daha işlevsel hale gelecekler.

Vergi levhası olmadan sanal pos kullanmanın ve kredi kartı ödemesi almanın şuan için tek yöntemi https://www.shopier.com/ bu site size kendi bünyesinde sanal bir mağaza imkanı sağlıyor ve ürünlerinizi bu mağaza üzerinden rahatlıkla kredi kartı ile satabiliyorsunuz. Yapmanız gereken Shopier üyeleliği oluşturmak ve onay sonrasında size verilen https://www.shopier.com/Mağaza adınız adresinden satışa başlamaktır. Bu site sayesinde sosyal medya üzerinden satış yapmak çok daha kolay hale gelecektir. Özellikle wordpress satış sitesi kuran ve kredi kartı ödemesi almak isteyenler içinde çok başarılı bir site diyebiliriz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Shopier kredi kartı ödemelerinde %5 + 0,5 krş komisyon ücreti kesmektedir.

Shopier sağladığı avantajlar;

→ Üyelik ücreti yok

→ Sanal pos ücreti yok

→ Verimsizlik ücreti yok

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Aylık ücret yok

→ Taksit imkanı

Shopier ile Türkiye’deki kredi kartlarına sahip müşterilerinize taksit imkanı sunabilirsiniz. Müşterileriniz 12 taksite kadar ödeme yapabilirken, siz ödemenizi tek seferde alırsınız.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar