Kapat

Vero takipçi arttırma | Beğeni arttırma

Anasayfa
Çözüm Vero takipçi arttırma | Beğeni arttırma

Son zamanların en popüler sosyal paylaşım uygulamalarından biri olan Vero – True Social yakın zamanda Türkçe dil desteğine geçerek ülkemizde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Vero uygulaması diğer sosyal paylaşım platformlarından farklı olarak daha az reklam ve daha şık tasarım ile oldukça fazla ilgi görmeye başladı.

Vero nedir?

Vero – True Social şık bir arayüze sahip Facebook ve Instagram uygulamalarının özelliklerini ortak bir platformda toplamış sosyal paylaşım sitesidir. Vero Facebook alternatifi olarak 2015 yılında tasarlanmıştır. Dünya devi sosyal paylaşım platformaları ile kısa sürede rekabet etmesi mümkün görünmesede uygulamanın biraz reklam desteği ile hak etttiği değeri göreceğini düşünüyoruz.

Vero soyal paylaşım platformunda para kazanmak ve online ticaret yapmak isteyen kullanıcılar için özel bir algoritma geliştirilmiştir. Henüz platform tam manası ile işlevsel olmasada uygulamanın popülerliğinin artması ile ciddi bir online pazar oluşacağını görmek zor değil. 

Sosyal paylaşım sitelerinde Instagram'da olduğu gibi satış yapma olanağı olduğu durumlarda takipçi sayısının önemide artıyor. Vero uygulamasında takipçi arttırma için size bazı seçenekler sunuluyor.

Vero takipçi arttırma | Beğeni arttırma

→ Diğer sosyal ağlardaki takipçi yada arkadaşlarınızı Vero uygulamasına davet ederek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Vero davetiyesi gönderilen kişiler kayıt olduklarında otomatik olarak sizi takibe almış olacaklardır.

→ Mail ve Rehberinizde bulunan kayıtlı tüm kişileri Vero uygulamasına davet ederek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

→ Platform üzerinde paylaşımlarınız ile güncel ilgi çekici konuları ön plana çıkartarak takipçi sayınızı kısa sürede arttırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Command & Conquer: Rivals - Strateji, Taktik ve Rehber

“Vero takipçi arttırma | Beğeni arttırma” üzerine 2 yorum

  1. Yağmur says:
  2. Gamze says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir