Kapat

ViaCoin ( VIA ) coin nedir?

Anasayfa
Kripto Para ViaCoin ( VIA ) coin nedir?

ViaCoin ( VIA ) coin nedir?

Viacoin, Bitcoin blok zincirine dayalı, açık kaynak kodlu bir şifreleme projesidir. 2014 yılının ortasında kripto pazarında kamuoyuna açıklanan Viacoin, merkezi olmayan varlık işlemini blok zincirine entegre ederek kripto para birimleri üzerinde daha önce hiç görülmemiş hıza ulaşmayı hedefliyor.

Viacoin, kendi hatalarını öğrenerek, onları düzelterek ve eninde sonunda kendi parasını daha verimli ve güvenli hale getirerek alternatif kripto para birimlerinden ayrı tutmak istiyor.

Ağaç Zincirleri, kullanıcıların ve geliştiricilerin Viacoin’in blok zincirini sadece coin çıkarmak ve saklamak için kullanmalarına izin vermeyecek daha geniş bir kullanımın ve bir dizi protokolün temelini oluşturacak şekilde geliştirildi.

Bu Scrypt tabanlı İşlem Kanıtı, Bitcoin’in yapısal problemlerini, özellikle mikro para aktarımını engelleyen tıkanmış blok zincir gecikmelerini dijital paradan altın benzeri sağlam değerli depolamaya geçirilmesi işlemleri için oluşturuldu.

Viacoin Coin, modernize edilmiş bir kod olan C ++ ve Python 3’ü kullanmaktadır. Şirket ayrıca, para birimi kullanıcılarının dijital cüzdanlarını güvenli hale getirmelerini ve sıfırlamalarını kolaylaştırmak için hiyerarşik deterministik anahtar oluşturma teknolojisini geliştirdi.

VIA coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Phoenix ( PHX ) coin nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir