Kapat

VitroCoin ( VIC ) nedir? Ücretsiz Coin Dağıtımı…

Anasayfa
Free VitroCoin ( VIC ) nedir? Ücretsiz Coin Dağıtımı…

VitroCoin ( VIC ) nedir?

VitroCoin, blok zincir teknolojisini kullanarak inşa edilen ücretsiz bir açık kaynaklı yazılım projesidir. VitroCoin, PoW algoritması benimseyerek başlangıç merkezli bir madenciliğe sahiptir.
VitroCoin, kullanıcıları ve paralarını güvende tutmak için güvenlik alt yapısını oldukça güçlendirmiştir. VitroCoin, sıfır işlem ücreti, mikro saniye içinde hızlı işlem sunuyor. Yüksek talep oranı ile VitroCoin 2018 yılının sonuna kadar 200 ABD doları karşılığında 200 ABD Doları karşısında işlem görebilir.

” VIC yatırım yaparak ve hikayemizin bir parçası olan bu nadir fırsattan tam olarak yararlanın.”

Ücretsiz Coin Dağıtımı…

VitroCoin, 31 gün sonra sona erece ICO süresi öncesinde yeni üyelerine 100 VIC ( 42$ ) vermeye devam ediyor. Henüz borsada işlem görmeden 0,42 dolardan işlem görüyor oluşu değerini hızla katlayabileceği anlamına geliyor.

* 01.01.2018 Güncelleme : Yeni kayıt olan üyelere 10 VIC ( 6$ ) veriliyor.

Ücretsiz olarak VitroCoin adresinden üyelik alıp 10 VIC kazanabilirsiniz.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

“VitroCoin ( VIC ) nedir? Ücretsiz Coin Dağıtımı…” üzerine 9 yorum

  1. kenan says:
  2. Yener says:
  3. Benibilemn says:
  4. Serkan says:
  5. babaluga says:
  6. İbrahim says:
  7. OSMAN says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir