Kapat

Vuzzbee ( VBEE ) coin nedir? Ücretsiz coin dağıtımı ne kadar sürecek?

Anasayfa
Free Vuzzbee ( VBEE ) coin nedir? Ücretsiz coin dağıtımı ne kadar sürecek?

Vuzzbee, dünya genelinde kullanıma sunulan bir link paylaşım ödül sistemi oluşturmak için blockchain'i kullanan ilk şirkettir. Şirket şu sorunu çözmeye çalışıyor: çevrimiçi sosyal platformlar, kullanıcılar tarafından oluşturulan etkileşim nedeniyle çok para kazanırken, çoğu bir ödül görmüyor.

Kullanıcılar, içerik oluşturup paylaşır ve yayınlarda yorum yapar, ancak hiçbir ödül almazlar. Bundan dolayı, Vuzzbee işleri farklı hale getirmeye çalışıyor. Vuzzbee, kullanıcılarına birçok makale, bağlantı, video, görüntü ve istedikleri her şeyi görüntülemelerine ve paylaşmasına olanak tanıyan link paylaşımına odaklanan merkezi olmayan bir platform olacaktır.

VuzzBee, Reddit'e benzer, ancak puanları fazla olacak bir ödül sistemi ile içerik oluşturucuları ödüllendirilecek ve böylece iki taraflı kazanım sağlayacaktır.

VuzzBee ekibi, web geliştirme ve içerik yönetimi konusunda uzman kişiler tarafından oluşturulmaktadır. Profesyoneller Naka Muraki, Al Kie, EJ Borja, Russ Stukel, Gie Estores ve Andro Merlin'dir.

Ücretsiz coin dağıtımı ne kadar sürecek?

Vuzzbee, platforma üye olan her kullanıcıya şuan için 50 VBEE coin vermektedir. Coin kazanmak için linkten üye olmanız yeterli olacaktır. Borsada işlem görmesini beklediğimiz değerli projeler arasındadır.

Hemen Üye olarak 50 VBEE coin kazanabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir