İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WALLET Coin Nedir? | Ambire Wallet Nedir? | WALLET Yorum

En yeni kripto para incelemelerine herkesten önce ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Wallet Token hakkındaki temel bilgileri inceleyeceğiz. Ambire Wallet Nedir?

Ambire Wallet, kriptoya yeni başlayanlardan kripto ve DeFi meraklılarına kadar herkes için tasarlanmış yeni nesil, tam özellikli bir kripto para cüzdanıdır.

Otomatik gaz yönetimi, askeri düzeyde güvenlik için donanım cüzdan desteği gibi bir dizi yenilikçi özelliği masaya yatırmaktadır.

Ambire cüzdan ile herkes, karmaşık arayüzlerle uğraşmadan veya karmaşık kavramları öğrenmeden kripto ve DeFi endüstrilerinden kolayca yararlanabilir. Kullanıcıların gerçekleştirmek istedikleri eylemlere odaklanabilmeleri için kaputun altındaki her şeyi halleder. Bu sezgisel cüzdan, insanların sıkışmış işlemlerden kaçınmasına, kripto varlıklarını korumasına ve DeFi protokollerinin ve araçlarının ezici öğrenme eğrisini atlamasına yardımcı olur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ardışık düzende kripto etkin bir banka kartı ile Ambire Cüzdan, kullanıcıların fiat ile kripto satın almalarına ve kripto varlıklarını günlük işlemler için kolayca harcamalarına izin verecektir.

Wallet Coin Nedir?

Wallet coin, Ambire Wallet için bir düzenleyici ve aynı zamanda yönetişim belirtecidir. Wallet coin başlangıçta 1.000.000.000 arz ile basılmıştır. Şuan için bu miktarın çok düşük bir kısmı (21.000.000) dolaşımdadır.

Wallet Coin Nasıl Alınır?

Wallet token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...