İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WALLET Coin Nedir? | Ambire Wallet Nedir? | WALLET Yorum

En yeni kripto para incelemelerine herkesten önce ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Wallet Token hakkındaki temel bilgileri inceleyeceğiz. Ambire Wallet Nedir?

Ambire Wallet, kriptoya yeni başlayanlardan kripto ve DeFi meraklılarına kadar herkes için tasarlanmış yeni nesil, tam özellikli bir kripto para cüzdanıdır.

Otomatik gaz yönetimi, askeri düzeyde güvenlik için donanım cüzdan desteği gibi bir dizi yenilikçi özelliği masaya yatırmaktadır.

Ambire cüzdan ile herkes, karmaşık arayüzlerle uğraşmadan veya karmaşık kavramları öğrenmeden kripto ve DeFi endüstrilerinden kolayca yararlanabilir. Kullanıcıların gerçekleştirmek istedikleri eylemlere odaklanabilmeleri için kaputun altındaki her şeyi halleder. Bu sezgisel cüzdan, insanların sıkışmış işlemlerden kaçınmasına, kripto varlıklarını korumasına ve DeFi protokollerinin ve araçlarının ezici öğrenme eğrisini atlamasına yardımcı olur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ardışık düzende kripto etkin bir banka kartı ile Ambire Cüzdan, kullanıcıların fiat ile kripto satın almalarına ve kripto varlıklarını günlük işlemler için kolayca harcamalarına izin verecektir.

Wallet Coin Nedir?

Wallet coin, Ambire Wallet için bir düzenleyici ve aynı zamanda yönetişim belirtecidir. Wallet coin başlangıçta 1.000.000.000 arz ile basılmıştır. Şuan için bu miktarın çok düşük bir kısmı (21.000.000) dolaşımdadır.

Wallet Coin Nasıl Alınır?

Wallet token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...