İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WALLET Coin Nedir? | Ambire Wallet Nedir? | WALLET Yorum

En yeni kripto para incelemelerine herkesten önce ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Wallet Token hakkındaki temel bilgileri inceleyeceğiz. Ambire Wallet Nedir?

Ambire Wallet, kriptoya yeni başlayanlardan kripto ve DeFi meraklılarına kadar herkes için tasarlanmış yeni nesil, tam özellikli bir kripto para cüzdanıdır.

Otomatik gaz yönetimi, askeri düzeyde güvenlik için donanım cüzdan desteği gibi bir dizi yenilikçi özelliği masaya yatırmaktadır.

Ambire cüzdan ile herkes, karmaşık arayüzlerle uğraşmadan veya karmaşık kavramları öğrenmeden kripto ve DeFi endüstrilerinden kolayca yararlanabilir. Kullanıcıların gerçekleştirmek istedikleri eylemlere odaklanabilmeleri için kaputun altındaki her şeyi halleder. Bu sezgisel cüzdan, insanların sıkışmış işlemlerden kaçınmasına, kripto varlıklarını korumasına ve DeFi protokollerinin ve araçlarının ezici öğrenme eğrisini atlamasına yardımcı olur.

Ardışık düzende kripto etkin bir banka kartı ile Ambire Cüzdan, kullanıcıların fiat ile kripto satın almalarına ve kripto varlıklarını günlük işlemler için kolayca harcamalarına izin verecektir.

Wallet Coin Nedir?

Wallet coin, Ambire Wallet için bir düzenleyici ve aynı zamanda yönetişim belirtecidir. Wallet coin başlangıçta 1.000.000.000 arz ile basılmıştır. Şuan için bu miktarın çok düşük bir kısmı (21.000.000) dolaşımdadır.

Wallet Coin Nasıl Alınır?

Wallet token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Edge Labs tarafından geliştirilen EdgeSwap, ZK Rollup teknolojisini benimseyen Ethereum tabanlı bir katman 2 ticaret protokolüdür. Sektörün birinci sınıf donanım hızlandırma çözümü ve devre...

Kripto Para

Chain, daha akıllı ve daha bağlantılı bir ekonomi sağlama misyonunda olan blok zinciri tabanlı bir teknoloji şirketidir. Çığır açan finansal ürün ve hizmetleri destekleyen kriptografik...

Kripto Para

Gate.io borsasının ön satışa yeni eklediği kripto paraları inceliyoruz. ASW oldukça merak uyandıran bir token olarak karşımıza çıkıyor. AdaSwap nedir? AdaSwap, Cardano ekosisteminin büyümesini...

Kripto Para

Nomad Exile, farklı çok oyunculu mekaniklere sahip bir RPG oyunudur. Proje, oyuncuların oyunda kazanmalarını sağlayan bir oyna-kazan para kazanma modeline dayanmaktadır. Oyun türü, ortaçağ...