Kapat

WhatsApp çöktü mü? Resim gönderme sorunu nasıl çözülür?

Anasayfa
HABER WhatsApp çöktü mü? Resim gönderme sorunu nasıl çözülür?

WhatsApp’da bugün resim göndermeye çalışanlar ne yazık ki karşı tarafa resimleri gönderemiyor. Bunun sebebi henüz bilinmezken dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformdan da konu hakkında bir açıklama yapılmadı.

WhatsApp’ın yanı sıra Instagram ve Facebook sosyal paylaşım uygulamalarında da bir çok sorun yaşayan kullanıcılar genel bir saldırı olup olmadığını merak ediyor. Yüz binlerce kullanıcı arama motoru üzerinden Whatsapp’ta resim gönderme sorunu üzerine arama yapıyorlar. Peki, WhatsApp çöktü mü, neden resim gönderilmiyor?

WhatsApp’da genel bir sorun olmadığı sadece resim gönderme sorunu yaşandığı düşünüldüğünde WhatsApp çökmedi diyebiliriz. Herhangi bir saldırı olsa uygulamanın diğer özelliklerinde de sorun yaşanırdı diye düşünüyoruz.

Bu sorunun teknik olduğu ve belki bir güvenlik önemli olarak kısa süreliğine medya alış verişini kapattıklarını düşünüyoruz. Yeni yayınlanacak ilk güncelleme ile sorunun çözüleceği kanısındayız bu yüzden paniğe kapılmaya gerek yok sadece bir süreliğine resim alışverişi WhatsApp üzerinden yapılamayacaktır.

WhatsApp resim gönderme sorunu telefonunuzda devam ediyor ise son güncellemeyi yapıp yapmadığını kontrol etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir