Kapat

WhatsApp Durumlar Görünmüyor!

Anasayfa
Çözüm WhatsApp Durumlar Görünmüyor!

WhatsApp durumlar görünmüyor sebebi nedir? WhatsApp durum ayarları nasıl yapılır? WhatsApp hikayeleri kimler görebiliyor? WhatsApp durumumu kimler gördü? WhatsApp durum özelleştirmesi nasıl yapılır? WhatsApp kişiye özel hikaye paylaşımı nasıl yapılır? WhatsApp hikayeler gizlilik ayarları nasıl yapılır? Hikayeler nasıl gizlenir? Hikayeler alanı neden çıkmıyor? WhatsApp son durum güncellemeleri görünmüyor sebebi nedir?

WhatsApp uygulamasının en popüler özelliklerinden bir tanesi olan WhatsApp hikayeler bölümü zaman zaman uygulamada görünmeye biliyor. O gün durum paylaşan arkadaşınız olmayada bilir bu ayrımı iyi yapmalıyız. WhatsApp durum bölümünde beyaz ekran varsa ve sizin paylaşım yapmanızda mümkün değilse uygulama güncellemesi yarım kalmış olabilir. WhatsApp durum ayarları nasıl yapılır? 

WhatsApp durumlar gözükmüyor ise bunun bir kaç sebebi olabilir. Arkadaşınız bir paylaşım yaptı ve WhatsApp durumlar kısmında görünmüyor ise muhtemelen hikayleri kişiselleştirmiştir. Seçtiği kişiler dışında kimse durumunu göremeyecektir.

WhatsApp Durumları Kimler Görebilir?

WhatsApp uygulamasını açıyoruz

– Sol Alt köşeden Ayarlar kısmına giriyoruz

Hesap

Gizlilik

Durum seçeneğini seçiyoruz

  • Kişilerim ( Tüm Kişilerinizle Paylaşın )
  • Şunlar Hariç Kişilerimle Paylaş ( Seçtikleriniz Hariç Kişilerinizle Paylaşın )
  • Sadece Şı Kişilerle Paylaş ( Sadece Seçilen Kişilerle Paylaş )

Menüden seçtiğiniz seçeneğe göre bir sonraki hikaye paylaşımınız da sadece belirlediğiniz kişiler sizin durumunuzu görebilecektir. WhatsApp durumları kişi listenizde olmayan birisi göremeyecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Google Smart Lock ile Güvenli Şifre Oluşturma ve Şifreleri Yönetme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir