Kapat

WhatsApp Fotoğraf Görüntüleme & Durum Güncelleme Sorunu

Anasayfa
HABER WhatsApp Fotoğraf Görüntüleme & Durum Güncelleme Sorunu

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformu WhatsApp çöktü mü? Sosyal medya WhatsApp ve Instagram çöktü haberleri ile çalkalanıyor. Bugün akşam saatlerinde WhatsApp üzerinden fotoğraf gönderilen kişiler fotoğrafların açılmadığını fark ettiler. WhatsApp fotoğraf açma hatası olarak internet üzerinde binlerce kez aratılan hatanın nedeni henüz açıklanmadı.

WhatsApp ve Instagram üzerinde medya gönderme sorunun yanı sıra durumlarında görüntülenemediği eski durumların görüldüğü kısa süre sonra fark edildi. Facebook bünyesinde bulunan her iki uygulama içinde henüz resmi bir açıklama yayınlanmadı.

WhatsApp üzerinden gelen bir fotoğrafı görüntülemek istendiğinde kullanıcılar Android cihazlarda “indirilemedi lütfen size tekrar gönderilmesini isteyin” mesajı alınırken iOS cihazlarda “fotoğraf indirilemedi. Tekrar deneyin. Sorun devam ederse Wi-Fi bağlanmayı deneyin” mesajı ile karşılaştılar.

Instagram ve WhatsApp durumlarında ise sadece eski durumlar görüntülenebiliyor. Her iki uygulamadaki sorunlar için resmi bir açıklama yapılmasa da sorunun Avrupa sunucuları ile alakalı olduğu uygulamaların silinip yeniden yüklenmesinin bir çözüm olmayacağını söyleyebiliriz.

WhatsApp medya görüntüleme sorunu 17:00’da yaşanmaya başlandı.

WhatsApp fotoğraf ve medya gönderme sorunun yeni bir güncelleme yada şirketten yapılacak açıklama sonrasında düzeleceği düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  En Popüler Instagram Aşk Etiketleri #Hashtag 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir