Kapat

WhatsApp Görüntülü Görüşme Limitini 8 Kişiye Çıkardı

Anasayfa
HABER WhatsApp Görüntülü Görüşme Limitini 8 Kişiye Çıkardı

WhatsApp tarafından yayınlanan güncelleme ile görüntülü görüşmedeki maksimum kişi sayısı iki kat artırılarak sekiz kişi oldu.

Pazartesi günü yayınlanan güncelleştirme notlarında geliştirici tarafından belirtildiği üzere daha önce dört kişi olarak belirlenen limit sekiz kişiye çıkarılarak aynı anda daha fazla sayıda kişinin görüntülü görüşme gerçekleştirilmesi mümkün hale geldi.

Henüz uygulamanın Android sürümünde özelliğin aktif hale gelmediği belirtilse de, uygulama WhatsApp’ın resmi web sitesinden indirildiği takdirde uygulamanın güncellenmiş versiyonuna ulaşılabiliyor. Görüntülü görüşme limitini iki katına çıkaran güncellemenin kısa sürede Play Store’da da yerini alacağı belirtiliyor.

Aynı anda sekize kadar kişiyle görüşme gerçekleştirebilmek için aramada yer alacak herkesin uygulamanın son sürümüne sahip olması gerekiyor.

İnsanların evde vakit geçirmek zorunda kaldığı şu günlerde, şirketler çeşitli özellikleri devreye sokarak insanların bağlantıda kalmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Facebook tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtılan Messenger Rooms da aynı anda 50 kişinin görüntülü sohbet edebilmesine olanak sağlayacak. Ayrıca Messenger Rooms sohbet odalarına katılmak için katılımcıların Messenger uygulamasına ve Facebook hesabına sahip olması zorunlu tutulmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Google Adsense Yayıncı Politikalarında Değişikliğe Gidiyor | 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir