Kapat

WhatsApp iOS versiyonu için yeni güncelleme!

Anasayfa
HABER WhatsApp iOS versiyonu için yeni güncelleme!

WhatsApp iOS  için bugün önemli bir güncelleme yayınladı. WhatsApp’ın yeni güncellemesi Şüpheli Link ve Bildirim Genişletme’ özelliği ile ön plana çıkıyor diyebiliriz.

Apple kullanıcıları için yayınlanan güncelleme ile birlikte, Şüpheli Link ve Bildirim Genişletme özelliği kullanıcılara sunuldu. WhatsApp 2.18.90 güncellemesiyle, kullanıcılara gelen kötü amaçlı linkler yeni sistem sayesinde algılanarak kullanıcılar uyarılacak. Herhangi bir kullanıcıdan gelen şüpheli linki algılayan WhatsApp, kullanıcılarını açılır bildirim ekranı ile uyaracak ve böylece kullanıcıların bu linklere tıklaması engellenecek. Telefona bulaşabilecek virüs ve hesapların güvenliği açısından çok önemli bir güncelleme gibi görünüyor.

Yeni özelliklerden diğeri ise, Bildirim Genişletme özelliği oldu. Bildirim genişletme ile kullanıcılar, gelen görüntüleri ve GIF’leri bildirim ekranından rahatlıkla görüntüleyebilecek. Yeni güncelleme ile farklı bir çok özellik daha geldi. WhatsApp durumunda arama yapma özelliği ile arkadaşlarınızdan birinin son durumunu aratabiliyorsunuz. 

iOS için güncellemeyi hemen yaparak özellikleri kullanamaya başlayabilirsiniz.

 

“WhatsApp iOS versiyonu için yeni güncelleme!” üzerine 1 yorum

  1. hüseyin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir