Kapat

WhatsApp Mesaj Silme Süresi Uzatıldı

Anasayfa
HABER WhatsApp Mesaj Silme Süresi Uzatıldı

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, geçtiğimiz yıl başında hatalı gönderilen mesajları silme özelliğini kullanıma sunmuştu. Özellik bir çok kullanıcı tarafından çok beğenildi. Özellikle şirketler WhatsApp gruplarını çok fazla kullanıyorlar oluşabilecek bir hatalı mesaj gönderme işleminde anında çözüm sağlanacaktır. Bu yüzden hatalı gönderilen mesajların silinmesi gibi bir yenilik WhatsApp platformuna ekstra değer kattı.

WhatsApp mesajlarının silinme süresi ve koşulları konusunda aldığı geri bildirimleri değerlendirerek bu konuda bir güncelleme yayınladı. Daha önce 1 saat olan mesaj silme süresi 13 saatin üzerine çıkartıldı. 

Yeni güncellemeyi yüklediğinizde WhatsApp mesajlarını 13 saat içerisinde geri alabileceksiniz. Mesajlar okuyan yada grup konuşmaları için okumayan tüm kişilerden silinecektir. Uygulamanın iOS için yayınladığı yeni beta sürümünde WhatsApp mesaj silme süresinin 13 saat seviyesine çıkardığı tespit edildi. Henüz mesajlaşma platformunun resmi internet sitesinde bu değişiklik hakkında henüz bir detaya yer verilmiyor.

Geliştirici kullanıcıların test ettiği özellik yakında tüm kullanıcılara sunulacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  WhatsApp'ta En Çok Konuşulan Kişiler | Gruplar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir