Kapat

WhatsApp, Yeni Grup Davet Özelliğini Test Ediyor!

Anasayfa
HABER WhatsApp, Yeni Grup Davet Özelliğini Test Ediyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, her geçen gün yeni özelliklerini duyurmaya devam ediyor. WhatsApp alternatifi uygulamaların özellikle grup görüşmeleri üzerine yatırımlar yapması WhatsApp ekibini de harekete geçirdi. WhatsApp, uzun süredir gruplar için yeni bir davetiye sistemi geliştirmeyi planlıyor. Bunun en büyük sebebi WhatsApp gruplarının çok sık kullanılması ve iş ortamlarında grup daveti özelliğine ihtiyaç duyulmasıdır.

WhatsApp, android beta uygulaması için yayınladığı yeni bir güncelleme ile söz konusu grup davetiye özelliğini uygulamaya ekledi. Özelliğin beta sürümde test aşaması bittikten sonra tüm cihazlar için yayınlanması bekleniyor.

WhatsApp ekinin gruplardaki rastgele kişi eklemenin önüne geçmek için özellikle bu sisteme hayata geçirdiği de söyleniyor. Grup davetiye özelliğini yanı sıra WhatsApp bir çok grup özelliğini de beta sürümünde test etmeye devam ediyor. WhatsApp grup davetiye özelliğinin yakın zamanda tüm dünya için kullanıma sunulması bekleniyor.

WhatsApp grup davetiye gönderme işleminin nasıl yapıldığını özelliğin yayınlanması ile birlikte bu makalede sizlerle paylaşacağız. WhatsApp hakkında diğer merak ettiğiniz konuları ve güncellemeleri bize Soru Cevap platformundan yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir