Kapat

WhatsApp’a ‘hikayeler’ özelliği geliyor!

Anasayfa
Güncelleme WhatsApp’a ‘hikayeler’ özelliği geliyor!

 Sosyal medya  Facebook’tan bir atak daha geldi ve tüm platformlarında uygulamaya koyduğu “Hikaleyer” özelliğini WhatsApp’a da koymaya karar verdi. Kişiler artık rehberindekilerle hikayelerini paylaşabilecekler.

Facebook, Snapchat'ten özendiği hikayeler özelliğini tüm platformlarına getiriyor. Önce Instagram ve sonrasında da Facebook'a gelen “Hikayeler" özelliği şimdi de WhatsApp'a geliyor. 

Ünlü sosyal medya platformu Snapchat ile popüler olan hikayeler özelliği bildiğiniz gibi Facebook ve Instagram'a da gelmişti. Oldukça beğeni toplayan özelliğin şimdi de WhatsApp'a geleceği iddia ediliyor.

Facebook, en popüler yenilikleri sosyal medya platformlarına uygulayarak geliştirmeyi hedefliyor. Bünyesinde bulunan sosyal paylaşım platformlarına en popüler özellikleri sıra ile uyguluyor. Lakin bu sefer alışılmışın dışında bir atılım yapmayı düşünen Facebook, Instagram'a getirdiği hikayeler (Stories) özelliğini bu kez Whatsapp'a getirmeyi düşünüyor. Kısacası Facebook elindeki tüm imkanları bütün platformlarına entegre etmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir