Kapat

WhatsApp’ta En Çok Konuşulan Kişiler | Gruplar

Anasayfa
Çözüm WhatsApp’ta En Çok Konuşulan Kişiler | Gruplar

WhatsApp’ta en çok kime mesaj atmışım? WhatsApp popüler arkadaşlar nasıl öğreniliyor? WhatsApp’ta en çok konuşulan kişiler nasıl bulunur? WhatsApp’da en çok paylaşım yapılan kişiler nasıl tespit ediliyor?

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, ‘Popüler Arkadaşlar’ özelliğini son güncelleme ile birlikte kullanıma sundu. WhatsApp üzerinde en çok konuştuğunuz kişileri yada grupları artık WhatsApp ayarlar bölümünden öğrenebilirsiniz.

Veri Kullanımı seçeneğinin altında bulunan bu bölümde WhatsApp arkadaşlarınız ile etkileşimleriniz kayıt altında tutulmaktadır. Bu bölümde kişilerle sohbet ederken yada gruplarda yaptığınız paylaşımlar ‘Fotoğraf, GIF, Video, Sesli MEsaj, Belgeler, Çıkartmalar ve Mesajlar’ ayrı ayrı listelenmektedir.

WhatsApp’ta arkadaşlarınıza kaç mesaj attığınızı merak ediyorsanız aşağıdaki seçenekleri takip ederek en çok etkileşim kurduğunuz arkadaşlarınızı anında görüntüleyebilirsiniz. WhatsApp en çok mesajlaşılan arkadaşlar seçeneğini kullanabilmek için son güncellemeyi yapmış olmanız gerekmektedir.

 

 

WhatsApp’ta En Çok Konuşulan Kişiler | Gruplar

WhatsApp uygulamasında en çok mesaj attığınız yada paylaşımda bulunduğunuz kişileri anında görüntüleyebilirsiniz. Bu yeni özellik sayesinde internet paketinizi en çok tüketen görüşmeleri de listelemiş olacaksınız.

WhatsApp’ta en çok iletişim kurulan kişiyi yada grubu tespit etmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

WhatsApp Ayarlar kısmını açıyoruz

Veri ve Depolama Kullanımı bölümüne tıklıyoruz

→ En alt kısımda Depolama Kullanımı seçeneğini seçiyoruz

→ Karşımıza WhatsApp’da en çok iletişim kurduğumuz Kişiler ve Gruplar sıralı bir şekilde çıkacaktır. Bu kısımdaki sırlama depolama durumuna göre yapılmıştır. Yani paylaşımların kapladığı alan dosya boyutları burada baz alınmaktadır.

→ Kişilerin üzerine tıkladığınızda Sırası ile WhatsApp üzerinde yapmış olduğunuz Mesajlaşma sayısı, Gönderilen Fotoğraflar, GIF’ler, Videolar ve Sesli Mesajlar listelenecektir. Bu sayede WhatsApp’ta en çok mesjlaştığınınız ve etkileşimde olduğunuz arkadaşınızı net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  WhatsApp Silinen Mesajları Geri Alma [ÇÖZÜLDÜ]

“WhatsApp’ta En Çok Konuşulan Kişiler | Gruplar” üzerine 1 yorum

  1. Mehmet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir