Kapat

Words of Wonders ( WOW ) Reklam Engelleme | Reklamları Kapatma

Anasayfa
Çözüm Words of Wonders ( WOW ) Reklam Engelleme | Reklamları Kapatma

Akıllı telefonların gelişmesi ile birlikte mobil oyunlar çok daha fazla ilgi çekici hale geldi. Telefonda oyun oynarken en çok rahatsız olunan noktalardan bir tanesi özellikle ücretsiz oyunlarda sürekli reklamların çıkmasıdır. Sürekli çıkan reklamlar bir süre sonra oyunun ücretli sürümüne geçmeye yada oyunu bırakmaya doğru kullanıcıları sürüklüyor.

Son zamanların en çok indirilen ve oynanan kelime oyunu Words of Wonders her oyun arasında çıkan reklamlar yüzünden kullanıcıları ciddi oranda rahatsız ediyor. WOW reklam engelleme nasıl yapılır? WOW mobil uygulamasında reklamları engellemenin oyun içerisinde tek yöntemi 19.99TL vererek Reklamları Kaldır seçeneğini kullanmaktır. Wow reklamları kapatmak için kullanıcılardan bu ücreti almayı zorunlu tutuyor.

WOW kelime oyununu çok seviyor ve reklamları kaldırma ücretini vermek istemiyorsanız size tek bir çözüm önerebiliriz. WOW reklamlarını ücretsiz olarak kapatmak yada devre dışı bırakmak için oyunu oynadığınız süre zarfında mobil veriyi kapalı tutmanız gerekiyor.

Mobil veri kapalı olduğunda reklamlar oyun esnasında kesinlikle çıkmayacaktır.

Bunun dışında Android cihazlar için ek bir Android reklam engelleyici uygulama kullanabilirsiniz. Ancak bu tarz uygulamaların çoğu kişisel verilerinize erişebildiğinden dikkatli olmanızda yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir