İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Wordscapes Nedir? | Cevapları Ve Oynanışı | wordscapes Daily Puzzle

Wordscapes, 10 milyondan fazla insanın oynadığı bağımlılık yaratan bir kelime avı oyunudur. Kelime bulma oyunları ve bulmacaları bir araya getiren bulmaca, kelime bağlama ve kelime anagram oyunlarının hayranları için mükemmel bir seçim gibi duruyor. 

Word Stacks, Word Chums, Word Flowers, Word Mocha, Wordscapes Uncrossed ve Spell Blitz’in yapımcıları tarafından tasarlanmıştır.

Slogan: Günde 10 dakika Wordscapes oynamak zihninizi keskinleştirir ve sizi günlük yaşamınıza ve zorluklarınıza hazırlar! 

Wordscapes Daily Puzzle

Wordscapes, bir kelime oyununda bulabileceğiniz zorluk derecesi yüksek metin bükümü ile beyninizi zorlamanızı sağlar.  Kelime arama, anagramlar ve bulmacalarla modern kelime bulmacalarının tadını çıkarabilirsiniz. Rahatlamak ve zihninizi rahatlatmak için oyun içerisinde arka plan olarak muazzam manzara resimleri kullanılmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu bağımlılık yapan kelime bulmaca oyununu denedikten sonra asla sıkıcı bir an yaşamayacaksınız! Bu bulmacayı bir kez oynayın ve elinizden bırakamayacaksınız. 

Neden Wordscapes?

  • Harfleri bağlayarak ve tüm gizli kelimeleri bularak kelime gücünüzü gösterin.
  • 6.000’den fazla bulmaca ile kelime avına çıkma fırsatı yakalayın.
  • Beyninize ve kelime dağarcığınıza meydan okuyun – bu çapraz bulmaca kolay başlar ve hızla zorlu hale gelir.
  • Sınırsız deneme ile her seviyeye kendi hızınızda ulaşın.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...