Kapat

World War Z, Epic Games’te Ücretsiz Oldu

Anasayfa
HABER World War Z, Epic Games’te Ücretsiz Oldu

Epic Games tarafından uzun bir süredir gerçekleştirilen ücretsiz oyun kampanyası kapsamında “World War Z” 2 Nisan’a kadar ücretsiz oldu. Bu tarihe kadar oyunu kütüphanelerine ekleyenler, oyuna kalıcı olarak sahip olacak.

Oyuncuların 26 Mart-2 Nisan arasında ücretsiz olarak sahip olabileceği oyun, indirimden önce 119,00TL fiyat etiketiyle satılıyordu. Saber Interactive tarafından geliştirilen oyun 16 Nisan 2019 tarihinde piyasaya sürüldü.

Oyunun bu tarihler arasında ücretsiz olduğu Twitter üzerinden duyuruldu.

“World War Z, 2 Nisan’a kadar Epic Game Store üzerinde ücretsiz olacak ve bu tarihe kadar oyunu kütüphanelerine ekleyenler oyuna tamamen sahip olacak.”

World War Z, hiç düşünmeden yaşayan avlarının üzerine çullanan devasa zombi sürüleri ile kalbi sıkıştıran, dört oyunculu bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur.
Hızlı tempolu oyuna odaklanan ve aynı adı taşıyan inanılmaz popüler Paramount Pictures eserinden esinlenen World War Z, modern PC’ler için özel olarak hazırlanmış gerilim dolu, karşı konulamaz, heyecan verici görevlerle dünyanın dört bir yanından yeni hikayeleri ve karakterleri keşfediyor.
  • Korkunç şekilde görkemli silahlı çatışmalar arasında yüzlerce zombiyle savaş
  • İş birliği içinde hikaye odaklı mücadele
  • Oyuncu vs Oyuncu vs Zombi modunda diğer hayatta kalanlarla savaş

https://www.epicgames.com/store/tr/product/world-war-z/home

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Wikipedia Türkiye'de Erişime Açılıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir