Kapat

WoW Classic Nedir? Nasıl İndirilir? Kaç Para?

Anasayfa
Oyun WoW Classic Nedir? Nasıl İndirilir? Kaç Para?

World of Warcraft 2004 yılında ilk olarak piyasaya sürüldükten sonra yıllar boyunca aldığı güncellemelerle farklı bir hale geldi. WoW’un şu anki modern hali büyük bir oyuncu kitlesi tarafından benimsenmiş olsa da büyük bir çoğunluk Warcraft’ın eski günlerini hatırlamak ve nostalji yaşamak için oyunun ilk sürümüne erişebilmek istiyordu.

WoW Classic duyurulmadan önce Warcraft’ın 2004’deki halini oynayabilmek için oyuncuların piyasada bulunan özel sunucuları kullanması gerekiyordu. Ancak Blizzard tarafından WoW Classic’in resmi sürümü duyurulduktan bu sunuculara olan ihtiyaç ortadan kalktı ve nostalji sever tüm oyuncular adeta oyuna akın etti.

WoW Classic, temel olarak Warcraft’ın 2006 yılındaki The Burning Crusade genişleme paketi gelmeden önceki halinin yeniden oluşturulmuş bir versiyonudur.

Drums of War isimli 1.12 paketini temel alan WoW Classic, Blizzard tarafından güncelleme almaya devam edecek. 2004 ve 2006 yılları arasındaki World of Warcraft deneyimini yansıtmak isteyen Blizzard, oyunu orijinal sıralamaya sadık kalarak güncelleyecek. Her güncelleme ile beraber yeni dungeon‘lar, itemler, ekipmanlar ve PvP özellikleri oyuna gelecek.

WoW Classic Nasıl İndirilir?

WoW Classic sürümüne erişebilmek için halihazırda World of Warcraft aboneliğinizin bulunması gerekiyor. Blizzard’ın sitesinden satın alabileceğiniz bu abonelik ile beraber modern World of Warcraft’a ve WoW Classic sürümüne erişebilirsiniz.

WoW Classic Kaç Para?

Türkiye için özel bir fiyatlandırma politikası bulunmayan Blizzard’ın web sitesinden görüleceği üzere WoW aboneliği için aylık 12,99EUR (80TL) ödemeniz gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Blizzard Overwatch 2'yi Duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir