Kapat

Wrapped NXM (WNXM) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Wrapped NXM (WNXM) Coin Nedir?

WNXM, yalnızca Nexus Mutual platformunun KYC işlemini tamamlamış üyeleri arasında ücretsiz transfer edilebilen ve yine bu üyeler tarafından örtülen veya açılabilen NXM token’larını temsil etmektedir. NXM token’ları Nexus Mutual platformu tarafından üyelere sunulmaktadır.

NXM tokenleri ayrıca, Nexus Mutual üyelerinin yönetim, risk ve talep değerlendirme hakları konusunda uzlaşma sağlar. Nexus Mutual ayrıca “Sürekli Token Modeli” isimli sistemi kullanır ve NXM’nin fiyatı, müşterilerin finansal olarak nasıl performans gösterdiğine bağlıdır.

NXM’nin fiyatı formüle dayalıdır ve Nexus Mutual’ın üyeleri tarafından belirlenen Minimum Sermaye Gereksinimi (MCR) ve MCR% ‘ye dayanan değişkenler tarafından belirlenmektedir.

Wrapped NXM (WNXM) Coin 26.08.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

Wrapped NXM (WNXM) Coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Reddcoin ( RDD ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir