İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WZM Coin Nedir? | WOOZOO MUSIC Hakkında Bilgiler

Kripto para piyasalarının çalkantılı bir dönemden geçtiği bu günlerde yeni listelemeler yatırımcıların ilgisini daha fazla çekiyor. Gate.io neredeyse her gün yeni bir kripto para listeleyerek yatırımcılarına alternatifler sunmaya devam ediyor. Bu yazımızda geçtiğimiz hafta listeye eklenen WMZ Coini inceleyeceğiz.

WOOZOO MUSIC Projesi Nedir?

WOOZOO MUSIC, sanal dünyadaki (VR) ve gerçek dünyadaki müzik, şarkıcılar ve fandomlar için bir projedir ve dünya çapındaki devasa müzik pazarında başarılı bir iş yürütürler. Dünyanın her yerinden ünlü sanatçılar müzik içeriği yaratırlar.

WZM coin ile NFT jetonları ile yayınlayın ve telif hakları verin. Şu anda, WZM sahipleri müziğin telif hakkına sahip olabilir, ticaretini yapabilir ve gelir elde edebilir. Ayrıca, sahipleri WZM jetonlarıyla konser biletleri ve ürünleri satın alabilir, hayran toplantılarına katılabilir, oy kullanabilir yeni sanatçılar için ve albüm prodüksiyonuna katabilirler. Gerçek dünyada halihazırda karşılanabilen tüm WZM ekoları, gelecekte WZM metaverse dünyası aracılığıyla buluşabilecek. müzik, müzik endüstrisine yatırım yapmak,müziğin ve token eco’nun erdemli döngü yapısına katkıda bulunur.

WZM Coin Bilgileri

WMZ coin geleceği hakkında bilgileri ve proje detaylarını resmi web sitesinden inceleyebilir, WMZ coin hakkında yorum ve paylaşımları Telegram ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WZM Coin Nasıl Alınır?

WMZ ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, MEXC ve HotBit’dir. İşlem çiftleri, WMZ ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla WMZ coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...