İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WZM Coin Nedir? | WOOZOO MUSIC Hakkında Bilgiler

Kripto para piyasalarının çalkantılı bir dönemden geçtiği bu günlerde yeni listelemeler yatırımcıların ilgisini daha fazla çekiyor. Gate.io neredeyse her gün yeni bir kripto para listeleyerek yatırımcılarına alternatifler sunmaya devam ediyor. Bu yazımızda geçtiğimiz hafta listeye eklenen WMZ Coini inceleyeceğiz.

WOOZOO MUSIC Projesi Nedir?

WOOZOO MUSIC, sanal dünyadaki (VR) ve gerçek dünyadaki müzik, şarkıcılar ve fandomlar için bir projedir ve dünya çapındaki devasa müzik pazarında başarılı bir iş yürütürler. Dünyanın her yerinden ünlü sanatçılar müzik içeriği yaratırlar.

WZM coin ile NFT jetonları ile yayınlayın ve telif hakları verin. Şu anda, WZM sahipleri müziğin telif hakkına sahip olabilir, ticaretini yapabilir ve gelir elde edebilir. Ayrıca, sahipleri WZM jetonlarıyla konser biletleri ve ürünleri satın alabilir, hayran toplantılarına katılabilir, oy kullanabilir yeni sanatçılar için ve albüm prodüksiyonuna katabilirler. Gerçek dünyada halihazırda karşılanabilen tüm WZM ekoları, gelecekte WZM metaverse dünyası aracılığıyla buluşabilecek. müzik, müzik endüstrisine yatırım yapmak,müziğin ve token eco’nun erdemli döngü yapısına katkıda bulunur.

WZM Coin Bilgileri

WMZ coin geleceği hakkında bilgileri ve proje detaylarını resmi web sitesinden inceleyebilir, WMZ coin hakkında yorum ve paylaşımları Telegram ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WZM Coin Nasıl Alınır?

WMZ ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, MEXC ve HotBit’dir. İşlem çiftleri, WMZ ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla WMZ coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...