İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WZRD Coin Nedir? | Wizardia Nedir? | WZRD Coin Hakkında Bilgiler

Wizardia, RPG öğelerine sahip, AAA kalitesinde Oyna-Kazan (P2E) çevrimiçi sıra tabanlı bir savaşçıdır. Oyun, üç temel oyun sütunu üzerine inşa edilmiştir:

 1. Yenilikçi sıra tabanlı dövüş,
 2. Oyuncu kararı odaklı oyun evrimi,
 3. Yükseltme tabanlı karakter ilerlemesi.

Wizardia, oyunun metaverse’ine ve gerçek değerli ekonomi sistemine katkıda bulunanları ödüllendirir, böylece tek yönlü yatırımlar olmaz.

P2E ve F2P

Birden fazla yol, oyuncuların ve yatırımcıların, oyun içinde ve harici borsalarda ticareti yapılabilen değerli jetonlar ve NFT’lerle Wizardia ekonomisinde başarılı olmasını sağlar. Oyuncuların oyunun temellerini öğrenebilmeleri için oynaması ücretsiz bir seçenek sunulacak. Gelecekteki gelişmeler, P2E loncaları için derinlemesine bir Burs sistemi içerecektir.

Jetonlar ve NFT’ler

Solana tarafından desteklenen Wizardia Token ($WZRD), oyun içi para birimi olarak da işlev gören bir yardımcı program simgesidir. Şimdiye kadar 2 tür NFT duyuruldu ve daha fazlası geliştirme aşamasında:

 1. Genesis NFT’leri – birden fazla oyuncu ve yatırımcı arasında paylaşılan The Arena NFT’nin kısmi mülkiyeti.
 2. Sihirbaz NFT’leri – benzersiz sanat ve yeteneklere sahip oyun içi karakterler.

Oyun Dünyası Bilgi ve Sanat

Wizardia’nın kurucuları, on yıldan fazla bir süredir Wizardia dünyasını, ortamını ve bilgisini bir şekilde veya başka bir şekilde hayal ediyor. Zengin bir şekilde geliştirilmiş, bilgi dolu dünya kurma ve fantezi ile karanlık bilim kurguyu birleştiren farklı bir görsel stil, oyunu diğer P2P projelerinden ayırmaya yardımcı oluyor. Wizardia’nın dikkat çekici sanat tarzı, beğenilen Studio Locura’nın eseridir.

WZRD Coin Nedir?

WZRD simgesi, Wizardia oyununun ve gelecekteki meta veri deposunun temel hizmet simgesi ve oyun içi para birimidir. Yüksek performanslı Solana blok zinciri tarafından desteklenen jetonlar, oyunun içindeki ve dışındaki her oyuncu tarafından kazanıldığı gibi harcanabilir veya takas edilebilir.Uzun süreli ve sürdürülebilir bir oyun ekonomisi inşa etmek amacıyla Solana ağında 300.000.000 (üç yüz milyon) WZRD jetonu basılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TGE, yakında duyurulacak olan Tier 1 borsasında 24 Mart 2022’de planlanıyor. WZRD jetonu, istikrar ve ödül için stake ile birlikte bir yardımcı jeton olacaktır; verim çiftçiliğinin unsurları ve dahili değişim aracı kullanım durumlarıdır.

Jeton Yardımcı Programı

Token yardımcı programı, oyuncudan oyuncuya ve oyuncudan kasaya mekanizmalara ayrılabilir:

Oyuncudan oyuncuya:

 • Oyuncular, esas olarak Arena’da kazanılan kaynakları, WZRD jetonları karşılığında diğer oyunculara alıp satabilirler.
 • Oyuncular PvP Arena savaşlarında bahis oynayabilir ve WZRD jetonlarını kazanabilir/kaybedebilir.
 • Oyuncular, WZRD jetonları karşılığında oyuncular arasında Wizard NFT’leri satın alabilir, satabilir ve kiralayabilir.
 • Oyuncular yeni Sihirbaz NFT’lerini çağırmak (nane) için WZRD harcayabilir
 • Oyuncular, WZRD jetonları karşılığında diğer NFT öğelerini (gelecekteki Genesis NFT’leri dahil) alıp diğer oyunculara satabilir.
 • Oyuncular Artifacts/Yetenekler/sarf malzemeleri alıp diğer oyunculara satabilir
 • Oyuncular, Eserler/Yetenekler/sarf malzemeleri üretmek için WZRD jetonları harcayabilir

Oyuncudan kasaya (oyuncuya):

 • Arena Genesis NFT’lerine sahip oyuncular, WZRD jetonları (Arena işlemleri için ücretin bir kısmı) şeklinde pasif telif hakları kazanırlar.
 • Oyuncular Turnuvalara katılmak için WZRD’de ücretsiz giriş öderler
 • Oyuncular, Turnuva kazançları için ödül olarak WZRD jetonları alır
 • Oyuncular, WZRD jetonlarını stake ettikleri için WZRD ödülleri alırlar

Gelecekteki mekanizmalar

 • Gelecekte tanıtılan Genesis NFT’lerine sahip olan oyuncular (örn. oyun içi banka) pasif telif hakları kazanırlar.
 • Oyuncular, yaklaşmakta olan Forge yapısında sıralama yapmak ve Sihirbaz nadirliğini artırmak için WZRD jetonlarını harcayabilirler.

WZRD Coin Nasıl Alınır?

WZRD token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...