İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

XCN Coin Nedir? | Chain Nedir? | XCN Coin Hakkında Bilgiler

Chain, daha akıllı ve daha bağlantılı bir ekonomi sağlama misyonunda olan blok zinciri tabanlı bir teknoloji şirketidir. Çığır açan finansal ürün ve hizmetleri destekleyen kriptografik defterler oluşturuyor. Bir hizmet platformu olarak Sequence tarafından desteklenmektedir.

2014 yılında kurulan Chain, Kholsa Ventures, Pantera Capital, Capital One, Citigroup, Fiserv, Nasdaq, Orange ve Visa’dan 40 milyon doların üzerinde fon toplamıştır.

İnternet, paranın dünya çapında hareket etme şeklini değiştirdi, ancak temeldeki finansal sistemlerimiz uzun zaman önce inşa edilmişti. Bunları kriptografik bütünlük ile güncellemek büyük bir girişimdir.

Belirteç tabanlı bir veri modelinin gücünü bulutun rahatlığıyla birleştirerek ileriye dönük ürünleri oluşturmayı, çalıştırmayı ve ölçeklendirmeyi kolaylaştırır. Sequence, her tür değeri güvenli bir şekilde izleyebilir ve yazılım ekiplerinin, defter altyapısı oluşturmak ve sürdürmek yerine ürünlerini sevkıyat ve ölçeklendirmeye odaklanmasına izin verir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sekans, mobil cüzdanlar, kripto varlık borsaları, borç verme platformları, paylaşım ekonomisi uygulamaları, ödeme hizmetleri, fon siteleri, varlık yöneticileri ve daha pek çok farklı şirket tarafından bir kayıt sistemi olarak kullanılır. İşlemleri kaydetmesi ve bakiyeleri hesaplaması gereken herhangi bir uygulama Sıralama’dan yararlanabilir.

XCN Coin Nedir?

XCN, Chain platformunun yerel belirtecidir. XCN bir ERC20 tokeni olarak 68.895.442.185 adet basılmıştır. XCN token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...