İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

XCN Coin Nedir? | Chain Nedir? | XCN Coin Hakkında Bilgiler

Chain, daha akıllı ve daha bağlantılı bir ekonomi sağlama misyonunda olan blok zinciri tabanlı bir teknoloji şirketidir. Çığır açan finansal ürün ve hizmetleri destekleyen kriptografik defterler oluşturuyor. Bir hizmet platformu olarak Sequence tarafından desteklenmektedir.

2014 yılında kurulan Chain, Kholsa Ventures, Pantera Capital, Capital One, Citigroup, Fiserv, Nasdaq, Orange ve Visa’dan 40 milyon doların üzerinde fon toplamıştır.

İnternet, paranın dünya çapında hareket etme şeklini değiştirdi, ancak temeldeki finansal sistemlerimiz uzun zaman önce inşa edilmişti. Bunları kriptografik bütünlük ile güncellemek büyük bir girişimdir.

Belirteç tabanlı bir veri modelinin gücünü bulutun rahatlığıyla birleştirerek ileriye dönük ürünleri oluşturmayı, çalıştırmayı ve ölçeklendirmeyi kolaylaştırır. Sequence, her tür değeri güvenli bir şekilde izleyebilir ve yazılım ekiplerinin, defter altyapısı oluşturmak ve sürdürmek yerine ürünlerini sevkıyat ve ölçeklendirmeye odaklanmasına izin verir.

Sekans, mobil cüzdanlar, kripto varlık borsaları, borç verme platformları, paylaşım ekonomisi uygulamaları, ödeme hizmetleri, fon siteleri, varlık yöneticileri ve daha pek çok farklı şirket tarafından bir kayıt sistemi olarak kullanılır. İşlemleri kaydetmesi ve bakiyeleri hesaplaması gereken herhangi bir uygulama Sıralama’dan yararlanabilir.

XCN Coin Nedir?

XCN, Chain platformunun yerel belirtecidir. XCN bir ERC20 tokeni olarak 68.895.442.185 adet basılmıştır. XCN token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io borsasının ön satışa yeni eklediği kripto paraları inceliyoruz. ASW oldukça merak uyandıran bir token olarak karşımıza çıkıyor. AdaSwap nedir? AdaSwap, Cardano ekosisteminin büyümesini...

Kripto Para

Nomad Exile, farklı çok oyunculu mekaniklere sahip bir RPG oyunudur. Proje, oyuncuların oyunda kazanmalarını sağlayan bir oyna-kazan para kazanma modeline dayanmaktadır. Oyun türü, ortaçağ...

Kripto Para

Heroes Chained (HC), oyuncunun bir Lonca Ustası olduğu ve kahramanları topladığı bir fantezi aksiyon RPG oyunudur. Oyunda değerli olan her öğe, bağımsız bir blok...

Kripto Para

RIZON, optimum iş ölçeklenebilirliği ve kullanılabilirliği sağlamak için Tendermint motorunu ve Cosmos Blok Zincirler Arası İletişim Protokolünü kullanır. RIZON’a katkıda bulunan modüller ve hizmetler, merkezi...