İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

XCN Coin Nedir? | Chain Nedir? | XCN Coin Hakkında Bilgiler

Chain, daha akıllı ve daha bağlantılı bir ekonomi sağlama misyonunda olan blok zinciri tabanlı bir teknoloji şirketidir. Çığır açan finansal ürün ve hizmetleri destekleyen kriptografik defterler oluşturuyor. Bir hizmet platformu olarak Sequence tarafından desteklenmektedir.

2014 yılında kurulan Chain, Kholsa Ventures, Pantera Capital, Capital One, Citigroup, Fiserv, Nasdaq, Orange ve Visa’dan 40 milyon doların üzerinde fon toplamıştır.

İnternet, paranın dünya çapında hareket etme şeklini değiştirdi, ancak temeldeki finansal sistemlerimiz uzun zaman önce inşa edilmişti. Bunları kriptografik bütünlük ile güncellemek büyük bir girişimdir.

Belirteç tabanlı bir veri modelinin gücünü bulutun rahatlığıyla birleştirerek ileriye dönük ürünleri oluşturmayı, çalıştırmayı ve ölçeklendirmeyi kolaylaştırır. Sequence, her tür değeri güvenli bir şekilde izleyebilir ve yazılım ekiplerinin, defter altyapısı oluşturmak ve sürdürmek yerine ürünlerini sevkıyat ve ölçeklendirmeye odaklanmasına izin verir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sekans, mobil cüzdanlar, kripto varlık borsaları, borç verme platformları, paylaşım ekonomisi uygulamaları, ödeme hizmetleri, fon siteleri, varlık yöneticileri ve daha pek çok farklı şirket tarafından bir kayıt sistemi olarak kullanılır. İşlemleri kaydetmesi ve bakiyeleri hesaplaması gereken herhangi bir uygulama Sıralama’dan yararlanabilir.

XCN Coin Nedir?

XCN, Chain platformunun yerel belirtecidir. XCN bir ERC20 tokeni olarak 68.895.442.185 adet basılmıştır. XCN token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...