Kapat

Xiaomi Black Shark 2’nin Nisan’da Çıkış Yapması Bekleniyor

Anasayfa
HABER Xiaomi Black Shark 2’nin Nisan’da Çıkış Yapması Bekleniyor

Xiaomi, Black Shark  adını verdiği ilk gaming akıllı telefonunu Nisan 2018’de piyasaya sürdü. 2019 Nisan ayına yaklaştığımız bugünlerde, Xiaomi’nin Black Shark ekibi Black Shark 2’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Geçen hafta sonu, Xiaomi CEO’su Lei Jun, Black Shark hayranlarından Black Shark ekibi için üzerinde çalışabilecekleri beklentilerini ve önerilerini paylaşmalarını istedi. Weibo’nun gönderisini paylaşan, Xiaomi’nin Ürün Müdürü Wang Teng Thomas yeni Black Shark akıllı telefonuna dair gözlemde bulunduğunu ve cihazın “çok havalı” olduğunu söyleyerek cevap verdi.

Bu detaylar doğrultusunda özellikler konusunda herhangi bir bilgi edilmese de, şirketin yeni bir gaming akıllı telefonu piyasaya sürmek üzere olduğunu gösteriyor. Orijinal Black Shark’ın nisan ayında piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, Black Shark 2’nin de aynı zaman diliminde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Black Shark Skywalker olarak listelenen bir akıllı telefon geçtiğimiz günlerde Geekbench’te görüntülendi. Akıllı telefonun Qualcomm’un amiral gemisi Snapdragon 855 SoC için bir kod adı olduğu iddia edilen “msmnile” yonga seti tarafından desteklendiği görüldü.

Listeye göre telefon 8 GB RAM ile geliyor ve Android 9 Pie işletim sistemi ile çalışıyor. Cihazın tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 3,494 ve 11,149 puan aldığı tespit edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir