Kapat

Xiaomi Mi Band 5 vs. Mi Band 4 – Aradaki Farklar Neler?

Anasayfa
HABER Xiaomi Mi Band 5 vs. Mi Band 4 – Aradaki Farklar Neler?

Çinli teknoloji devi Xiaomi tarafından üretilen ve piyasadaki en başarılı akıllı bilekliklerden biri olan Mi Band serisinin son üyesi Mi Band 5 geçtiğimiz gün görücüye çıktı. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Mi Band 4 ile beğeni toplayan ve başarılı bir satış performansı sergileyen şirket, eklediği yeni özellikler ve yaptığı değişiklikler ile aynı başarıyı korumayı planlıyor.

Akıllı bileklik satın alma konusunda Mi Band 4 ile Mi Band 5 arasında kalan kullanıcılar için hazırladığımız aşağıdaki tablodan iki model arasındaki farklara ulaşabilirsiniz.

İki model arasındaki en büyük fark ekran boyutu olarak göze çarpıyor. Yeni model Mi Band 5‘te 1,1-inç AMOLED dinamik renkli ekran yer alırken, Mi Band 4‘te 0,95-inç AMOLED ekran bulunuyor. Ayrıca önceki modelde yalnızca 6 tane egzersiz modu bulunurken bu miktar Mi Band 5‘te 11 adet moda yükselmiş durumda.

Tablo üzerinden Mi Band 5 ile Mi Band 4 arasındaki farklara ulaşabilirsiniz. Aşağıda belirtilen NFC özelliklerine sahip olabilmek için ürünün “NFC” özelliğinin dahil olduğu versiyonu satın almanız gerekmektedir.

Mi Band 5 vs. Mi Band 4- Farkı Nedir?

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  'Radar yanlış ölçüyor' tartışması bitiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir