Kapat

Xiaomi Türkiye, Çevrimiçi Mağazasını Kullanıcılara Açtı!

Anasayfa
HABER Xiaomi Türkiye, Çevrimiçi Mağazasını Kullanıcılara Açtı!

Son zamanlarda piyasaya soktuğu ürünlerle Türkiye’de ciddi bir pazar payı elde eden Xiaomi markası planları içerisinde yer alan çevrimiçi mağazasını resmi olarak açtı. Ürün yelpazesi olarak henüz tüm ürünler siteye eklenmese de kısa zamanda tüm ürünlerin gelmesi bekleniyor. Zamanla zenginleşecek ürün yelpazesiyle beraber mishoptr.com sitesinin çok daha fazla ziyaretçi alması bekleniyor.

Fiyat/performans açısından oldukça başarılı işlere imza atan Xiaomi firması Türkiye’de çok yüksek bir bilinirliğe sahip. Günümüze kadar olan süreçte pek çok ürünle adından söz ettiren firma mishoptr.com adresi ile kendi sitesi üzerinden satışlarını başlattı.

Dünya çapında en çok akıllı telefon üreten ve satışını yapan firmalardan biri olan Xiaomi bugüne kadar ülkemizde belirli sitelerle ortaklık yaparak ilerliyordu. Firmanın yeni çevrimiçi mağazası olan mishoptr.com üzerinden çoğu ürüne ulaşılabilirken elbette alınan tüm ürünler Xiaomi Türkiye garantisi altında olacak.

An itibari ile siteye girdiğimizde belirli ürünleri satıldığını görüyoruz. Telefonda tarafına baktığımızda Mi 10, Mi Note 10 Lite, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9, Redmi Note 9S ve Resmi Note 9 Pro modellerini görüntüleyebiliyoruz. İlerleyen dönemlerde bu listenin daha uzaması bekleniyor.

mishoptr.com sitesinde akıllı telefon haricinde araç aksesuarları, bilgisayar aksesuarları, kablolu ve kablosuz kulaklıklar, şarj cihazları ve taşınabilir şarj aletlerini görüyoruz. Aynı zamanda elektrikli scooter, kamera, LED aydınlatmalar, banyo ve mutfak ürünleri gibi kategorilerde mevcut.

Xiaomi Türkiye Satış Direktörü İrfan Öztürk, mishoptr.com ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Türkiye’ye resmi olarak giriş yaptığımızdan bu yana, yerel iş ortaklarımızla iş birliklerimizi güçlendirmek, satış kanallarımızı genişletmek için çok önemli çalışmalar yürüttük. Tüm bu çalışmalarımız Türkiye’de büyümemizi sağlıklı bir şekilde sürdürebilmemiz için sağlam bir temel oluşturdu.

2020 yılının ilk yarısındaki büyümemiz; donanım, internet hizmetleri ve yeni perakendeyi bir araya getiren güçlü “triatlon” iş modelimizi bir kez daha kanıtladı. Şimdi de mishoptr.com’un açılışıyla Xiaomi kullanıcılarına yeni bir kanaldan daha seslenmeye hazırlanıyoruz. Mishoptr.com, tüketicilerin yüksek performanslı Xiaomi ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşabileceği bir kanal olacak.” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Google Stadia'ya Gelecek Oyunlar Belli Oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir