İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

XY Coin Nedir? | XY Finance Nedir? | XY Coin Hakkında Bilgiler

XY Finance, DeFi ve Metaverse için tek duraklı bir çapraz zincir toplayıcıdır. Misyonu, jetonlar, NFT’ler ve daha fazlası dahil olmak üzere zincir üzerindeki varlıkların tüm blok zincirlerinde sorunsuz ve güvenli aktarımını kolaylaştırmaktır. Protokol, kripto kullanıcılarının tüm zincir üzerindeki varlıkları takas etmesine olanak tanıyan en yüksek birlikte çalışabilirliğe sahip tek tıklamalı bir takas toplayıcı oluşturdu.

XY Finance, sorunsuz bir deneyim ve en yüksek birlikte çalışabilirlik ile en hızlı, en basit ve en ekonomik zincirler arası takas hizmetini sağlamak için tek noktadan takas toplayıcı sağlar.

Platform XY Finance, programlama ve kripto endüstrisinde kapsamlı ve sağlam deneyime sahip olan Wilson Huang tarafından başlatıldı. Wilson, 2014 yılının başından beri Bitcoin ile ilgileniyor ve belirli projelerde Ethereum Vakfı ile birlikte çalışmıştır.

XY Coin Nedir?

XY, XY Finance’in yerel hizmet simgesi ve yönetim simgesidir ve aşağıdaki mevcut ve planlanan işlevlere sahiptir:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Stake teşvikleri: XY jeton sahipleri, jetonlarını protokolde stake edebilecek ve sağlanan likidite üzerindeki ödülleri 2,5 kata kadar artırmak için bir katalizör görevi görecek. Jetonlarını stake eden XY sahipleri, protokol tarafından üretilen gelirin bir kısmını alacaklar.
  • Likidite madenciliği: Likidite sağlayıcıları, xyUSDT gibi xyTokens almak için varlıklarını Y Havuzuna yatırabilir. Takas ücretleri kazanmaya ek olarak, fırsat maliyetleri verilen bu sağlayıcıları daha fazla teşvik etmek için likidite sağlayıcıları, bir kullanıcının göreceli katkısına ve ek parametrelere göre ayarlanan bir likidite madenciliği programı aracılığıyla XY jetonlarını almaya hak kazanacaktır.
  • Yönetişim: XY token sahipleri, platformun yönetişim sürecine katılabilecek ve oy kullanabilecekler. Yönetişim aracılığıyla kullanıcılar, XY Finance’in ürün özelliklerini ve temel parametrelerini etkileyebilir ve değiştirebilir. Bu, XY token sahiplerinin protokolün gelişim yönünü etkilemesini sağlayacaktır.

XY coin maksimum arz miktarı 100.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Mart 2022 itibari ile dolaşımda 4.544.803 XY token bulunmaktadır.

XY Coin Nasıl Alınır?

XY token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...