İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

XY Coin Nedir? | XY Finance Nedir? | XY Coin Hakkında Bilgiler

XY Finance, DeFi ve Metaverse için tek duraklı bir çapraz zincir toplayıcıdır. Misyonu, jetonlar, NFT’ler ve daha fazlası dahil olmak üzere zincir üzerindeki varlıkların tüm blok zincirlerinde sorunsuz ve güvenli aktarımını kolaylaştırmaktır. Protokol, kripto kullanıcılarının tüm zincir üzerindeki varlıkları takas etmesine olanak tanıyan en yüksek birlikte çalışabilirliğe sahip tek tıklamalı bir takas toplayıcı oluşturdu.

XY Finance, sorunsuz bir deneyim ve en yüksek birlikte çalışabilirlik ile en hızlı, en basit ve en ekonomik zincirler arası takas hizmetini sağlamak için tek noktadan takas toplayıcı sağlar.

Platform XY Finance, programlama ve kripto endüstrisinde kapsamlı ve sağlam deneyime sahip olan Wilson Huang tarafından başlatıldı. Wilson, 2014 yılının başından beri Bitcoin ile ilgileniyor ve belirli projelerde Ethereum Vakfı ile birlikte çalışmıştır.

XY Coin Nedir?

XY, XY Finance’in yerel hizmet simgesi ve yönetim simgesidir ve aşağıdaki mevcut ve planlanan işlevlere sahiptir:

  • Stake teşvikleri: XY jeton sahipleri, jetonlarını protokolde stake edebilecek ve sağlanan likidite üzerindeki ödülleri 2,5 kata kadar artırmak için bir katalizör görevi görecek. Jetonlarını stake eden XY sahipleri, protokol tarafından üretilen gelirin bir kısmını alacaklar.
  • Likidite madenciliği: Likidite sağlayıcıları, xyUSDT gibi xyTokens almak için varlıklarını Y Havuzuna yatırabilir. Takas ücretleri kazanmaya ek olarak, fırsat maliyetleri verilen bu sağlayıcıları daha fazla teşvik etmek için likidite sağlayıcıları, bir kullanıcının göreceli katkısına ve ek parametrelere göre ayarlanan bir likidite madenciliği programı aracılığıyla XY jetonlarını almaya hak kazanacaktır.
  • Yönetişim: XY token sahipleri, platformun yönetişim sürecine katılabilecek ve oy kullanabilecekler. Yönetişim aracılığıyla kullanıcılar, XY Finance’in ürün özelliklerini ve temel parametrelerini etkileyebilir ve değiştirebilir. Bu, XY token sahiplerinin protokolün gelişim yönünü etkilemesini sağlayacaktır.

XY coin maksimum arz miktarı 100.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Mart 2022 itibari ile dolaşımda 4.544.803 XY token bulunmaktadır.

XY Coin Nasıl Alınır?

XY token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

NEOPIN, yalnızca blok zinciri teknolojisine dayalı çeşitli finansal hizmetler (örn. Staking, Swap, Verim Çiftçiliği, Kilitleme) sağlamakla kalmayan, aynı zamanda NFT, P2E ve S2E gibi...

Kripto Para

Sosyal medyanın, NFT’lerin ve metaverse kavramlarının muazzam büyümesine rağmen, etkileyici pazarlama hala emekleme aşamasındadır. Markalar, influencer pazarlamasında daha şeffaf, veriye dayalı ve performans odaklı...

Kripto Para

Otomotiv endüstrisi şüphesiz teknolojik bir rönesans yaşıyor. Aslında, bu muhtemelen ilk arabaların piyasaya sürülmesinden ve ulaşımı sonsuza dek değiştirmesinden bu yana en yıkıcı dönüşüm aşamasıdır. Elektrikli...

Kripto Para

Kripto para birimlerinin fiyat oynaklığı, toplu kabul için önemli bir engelleyicidir. İtibari para cinsinden değerdeki hızlı değişimleri, ödeme değerlerinin ödeme zamanlarında bile değişmesine neden...