Kapat

Yabancı Sağlık Sigortaları Hakkında Bilgilendirme

Anasayfa
Sigorta Yabancı Sağlık Sigortaları Hakkında Bilgilendirme

Yabancı sağlık sigortası hakkında bilmemiz gereken birçok ayrıntı var.

Türkiye’ye turizm amaçlı gelen turistler ülkemizi çok beğenip burda yaşamaya karar verirler.Türkiye’de kaçak kalamayacaklarını göre Oturma izni almaları gerekmektedir.

Oturma iznini almak için ilk adımda Göç idaresi genel müdürlüğü sayfasının E-ikamet bölümünden bütün bilgileri eksiksiz girerek randevu almaları gerekmektedir.

Randevu tarihini aldıktan sonra randevu belgelerinin en arka sayfasında edinburgh escorts istenilen evrakların tamamlanması gerek.İlk olarak İkamet izin başvurusu(randevu kağıdı),4 adet vesikalık resim,pasaport sayfalarının fotokopileri,Türkiyede kalabilmek için yeterli para makbuzu,kira kontratı ve asıl konumuz olan YABANCI SAĞLIK SİGORTASI’dır.

Yabancıların Türkiye’de başına gelebilecek olumsuz kazalara,yaralanmalara,hastalıklara karşı belli bir ücret karşılığı kişiyi teminat altına almaktır.

Göç idare müdürlüğünün istediği teminatlar doğrultusunda Sigorta acenteleri tarafından yapılan bu sigorta,yaş aralığına göre farklılık göstermektedir.

Yaş ve geçmişten gelen hastalıklardan dolayı primler değişik çıkmaktadır.

Göç idare müdürlüğünün AYAKTA 2.000TL teminatlı yatarak LİMİTSİZ teminatlı  istenilen yabancı sağlık sigortasını herhangi bir sigorta şirketinden temin etmeleri gerekmektedir.

Yabancı sağlık sigortası,en uygun yabancısağlık sigorası,ikamet için yabancı sağlık sigortası,Yabancı sağlık sigortası teminatları

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Trafik Sigortası Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir