Kapat

Yalla Live nedir? Nasıl Kullanılır?

Anasayfa
Uygulama Yalla Live nedir? Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda inanılmaz bir çıkış yakalayan canlı sohbet uygulamalarının popüler olan üyelerinden “Yalla” uygulamasını inceliyoruz. Özellikle karantina dönemince sosyalleşmek isteyenlerin birince adresi olan canlı yayın uygulamaları uygulama marketlerde başı çekiyor. Peki, uygulama marketlerinde en çok indirilen sırasını meşgul eden, üst sıralarda olan Yalla nedir?, Yalla nasıl kullanılır?

Yalla, son zamanların en popüler canlı grup ve sesli sohbet programı olarak bizleri karşılıyor. İnsanların sosyalleşerek eğlenmesine olanak sağlayan bu program hep sizin konumunuza yakın insanları, hem de tüm dünyadan insanları bir araya getiriyor. Yalla programının yapımcıları bu programın özellikle sosyalleşmek için tasarlandığını açıkça dile getiriyor.

Her gün binlerce canlı sohbet odası oluşturan binlerce kullanıcı bir arada sohbet ediyor, etkinlikler yapıyor. Kullanıcılar uygulamanın ana ekranına geldiğinde ülkesel veya konusal bazda filtreleme yaparak kendilerine en uygun konuşmayı seçiyor. Tüm dünyada 50’den fazla ülkede kullanıma açık olan Yalla Live uygulamasında onlarca değişik konu hakkında canlı yayın ve etkinlik bulabilirsiniz.

Yalla Live Parti Özelliği

Yalla uygulamasının en çok öne çıkartttığı konsept olan Parti konsepti tamamen eğlenceye odaklı bir konsepttir. Yalla uygulamasının direk olarak amacına yöneliktir. İnsanlar, arkadaşlarının nerede olursa olsun bir grup oluşturarak sevdiğiniz müzikleri paylaşabilir, karaoke yapabilir ve bu grup içerisinde oyunlar oynayabilirsiniz.

Sanal Hediyeler

Konuşma esnasında sevdiğiniz veya desteklediğiniz bir yayıncıya çılgın animasyonlu hediyeler göndererek ona sevginizi belirtebilir hatta ve hatta destek olabilirsiniz.

Yalla Nasıl Kullanılır?

Yalla uygulamasını aşağıda verilen App Store ve Google Play Store linklerinden indirerek üye olmanız gerekmektedir. Apple ID, Twitter, Facebook, İnstagram ve telefon numaranız ile kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden hemen sonra ana ekranda çıkan çeşitli kişilerin yayınına katılabilir, onlarla sohbet edebilir ve tanışabilirsiniz. Tıpkı BIGO LIVE uygulamasında olduğu gibi gününüzü daha renkli ve eğlenceli geçirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Mysterium VPN ile Para Kazanmak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir