Kapat

YouTube GO Nedir? Nasıl Video İndirilir?

Anasayfa
Çözüm YouTube GO Nedir? Nasıl Video İndirilir?

YouTube GO sınırlı bağlantılara sahip ülkelerde YouTube için veri kullanımının kontrol edilebilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir video önizleme ve indirme uygulamasıdır. Kullanıcıların YouTube’da bulunan videoları indirmesini sağlayan uygulama ile favori videolarınızı çevrimdışı görüntülemek ve indirilen videonun ne kadar veri kullanacağını öğrenmek oldukça kolaylaşıyor.

YouTube GO ile Nasıl Video İndirilir?

YouTube GO ile videoları telefonunuza veya SD kartınıza indirebilirsiniz. Video indirilmeden önce karşınıza çıkan farklı kalite seçenekleri arasından size en uygun olanı seçerek veri kullanımını kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

  • İlk olarak aşağıdaki bağlantıdan YouTube GO uygulamasını edinin.
YouTube Go
YouTube Go
Developer: Google LLC
Price: Free
  • Uygulamayı yükledikten sonra gerekli izinleri vermeniz istenecektir. Bu izinleri sağladıktan sonra artık uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • İstediğiniz videoyu bulduktan sonra videoyu açtığınız anda karşınıza önizleme ve indirme seçenekleri çıkacaktır.

  • Size uygun olan kaliteyi seçtikten sonra “İndir” butonuna dokunarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama tarafından belirtildiği üzere indirdiğiniz bu videoları çevrimdışı olarak görüntülemeye devam edebilmek için belirli aralıklarla internete bağlanmanız gerekiyor.

Not: YouTube GO ile videoların büyük çoğunluğunu indirmeniz mümkün olsa bile bazı videolar indirilmeye açık değildir. Bu videoları farklı kanallarda bulmayı deneyerek indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bize Soru&Cevap platformundan ulaşmayı unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Game of Thrones'un 8. Sezonu Nereden İzlenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir