Kapat

YouTube Premium Artık Türkiye’de!

Anasayfa
HABER YouTube Premium Artık Türkiye’de!

Kullanıcıların YouTube orijinal yapımları izlemelerini sağlayan ve reklamsız bir YouTube deneyimi sunan YouTube Premium, Türkiye’deki kullanıcılar için kullanıma açıldı.

Geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan Premium özelliği, aylık 16,99TL’den alıcı bulurken, kullanıcıların paketlerini altı kişiye kadar paylaşması mümkün kılan aile paketi de 25,99TL’den kullanıcılara sunuluyor.

YouTube Premium ile Neler Yapılabilir?

Şu ana kadar YouTube ile ilgili talep edilen en önemli özellik olan “arka planda oynatma” özelliği Premium paketi ile birlikte geliyor. Milyonlarca kullanıcı bu özelliğin gelmesini beklerken, YouTube’un bunu Premium altında satması kullanıcıları üzecek gibi görünüyor.

Eğer YouTube’da karşınıza çıkan reklamlardan rahatsızlık duymaya başladıysanız Premium özelliği ile reklamlara veda edebilirsiniz. Premium özelliğini satın aldığınız hesabınızla giriş yaptığınız tüm cihazlarda reklamsız YouTube özelliğinden faydalanmak mümkün.

İlgili Haber

YouTube Originals Nedir?

Premium ile gelen bir diğer önemli özellik ise videoları daha sonra izlemek için indirmeyi mümkün kılması. İnternete bağlanamadığınız durumlarda videoları daha önceden indirebilir ve YouTube deneyiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Son olarak “YouTube Originals” olarak adlandırılan, YouTube Premium için içerik üreten YouTube kanallarının oluşturduğu videolara, dizilere ve filmlere erişebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  ABD, Federal Çalışanların TikTok Kullanmasını Yasaklıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir