Kapat

YouTube’da Oturum Açarken Sorun Oluştu Hatası [ÇÖZÜM]

Anasayfa
Çözüm YouTube’da Oturum Açarken Sorun Oluştu Hatası [ÇÖZÜM]

Geçtiğimiz günlerde Youtube platformunda oturum açmak isteyen kullanıcıların bir kısmı “YouTube’da oturum açarken sorun oluştu. Sorun Giderme adımları için burayı tıklayın” hatası ile karşılaşmaya başladılar.  Youtube oturum açma sorunu araştırıldığında genelde tarayıcı kaynaklı olduğu göze çarpıyor. Youtube oturum açma sorunu nasıl giderilir?

Youtube platformuna girilen tarayıcı üzerinde parola kaydedildiğinde uzun bir süre oturum açık kalırsa platform bu durumu tehlikeli olarak algılayıp oturumu kapatabiliyor. Bu gibi durumlarda Youtube’da yeniden oturum açmak istediğinizde SMS yada Mail yolu ile doğrulama isteniyor. Mail yada SMS doğrulaması yapsanız bile tarayıcıda çerezler kayıtlı kaldığından “YouTube’da oturum açarken sorun oluştu” hatası alabilirsiniz.

YouTube’da oturum açarken sorun oluştu hatası nasıl giderilir?

Kullandığınız tarayıcı üzerinde Ayarlar/Geçmiş/Tarama Geçmişini Temizle seçeneklerini kullanarak kayıtlı parola ve kullanıcı girişi verilerini sıfırlayabilirsiniz. Bu sayede yeniden Youtube’da oturum açmak istediğinizde hata almayacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  YouTube Onaylanmış Hesap Rozetlerinin Çoğunu Kaldırıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir