Kapat

ZCoin ( XZC ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
HABER ZCoin ( XZC ) Coin nedir? Geleceği var mı?

ZCoin ( XZC ) Coin nedir?

ZCoin, kripto para yatırımlarının güvenli bir şekilde bir hesaptan bir hesaba aktarılmasını sağlayan ve bu esnada gizliği arttıran bir teknoloji geliştirmiştir. Gelecekte kripto paraların çok yüksek miktarda alım satımlarda ülkeler arası ithalat ve ihracatta kullanılacağı düşünüldüğünde ZCoin güvenlik açısından önemli bir yere sahip olacaktır.

ZCoin, aynı zamanda bu transferleri gizli bir defterde kaydeder kara kutu misali bir defterdir. Gerektiğinde firmalar transferlerini özel bir protokol sayesinde gözden geçirebilirler.

XZC coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

→ Stellar ( STR )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir