İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZMT Coin Nedir? | Zipmex Token Nedir? | ZMT Coin Hakkında Bilgiler

Zipmex, faiz getiren hesaplar (ZipUp), borç verme (ZipLend) ve ödemeler (ZipPay) dahil olmak üzere çeşitli yatırım ürünleriyle Asya Pasifik’teki tek tam olarak düzenlenmiş yargılar arası dijital varlık borsasıdır. Vizyonu, insanlara daha iyi finansal ve yatırım fırsatları sunarak bu bölgedeki lider dijital servet üretme platformu olmaktır. İlgili makamlar tarafından tamamen denetlenen ve Singapur, Avustralya, Endonezya ve Tayland’da faaliyet gösteren Zipmex, kullanıcılara en derin likidite havuzlarını sağlayarak dijital varlıkları en iyi fiyatlarla satın almak için güvenli ve güvenli bir platform sağlar.

Zipmex’in Kurucusu Kimdir?

Marcus Lim, daha önce Avustralya’nın yerel hizmetler için en hızlı büyüyen pazarı olan Oneflare.com.au’yu kurmuş ve kısmen Domain Group’un (ASX:DHG) bir parçası olarak 43 milyon AUD karşılığında satın alınmış olan başarılı bir girişimcidir.

ZMT Coin Nedir?

ZMT, bir dijital varlık değişimi ve yatırım platformu olan Zipmex tarafından oluşturulan ve yönetilen BitGo’da özelleştirilen bir ERC-20 jetonudur. ZMT, esas olarak Zipmex ekosisteminde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ZMT sahipleri, Zipmex’te depolanan dijital varlıklardan elde edilen kazançlarda bir artış elde edecek ve Zipmex platformunda işlem yaparken indirimli işlem ücretleri alabilirler. ZMT ayrıca, 2021’in 4. çeyreğinde kullanıma sunulan ZipPay ile Tayland içinde ödemeleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. ZMT sahipleri, Tayland’daki mağazalarda QR kodlarını kullanarak ZMT ile elektronik ödeme yapabilir ve her ödemede nakit para iadesi ve indirim alabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Zipmex ekosisteminde toplam 200.000.000 ZMT olacak ve bunların 66.000.000 ZMT’nin 2022’nin sonuna kadar dolaşımda olması hedefleniyor.

Belirteç bir ERC-20 belirteci olduğundan, belirteç uygulaması için akıllı sözleşmeler kullanır. Zipmex’te ZMT’ler BitGo’nun saklama cüzdanında saklanır.

ZMT Coin Kullanım Alanları

ZMT’ler satın alındığında ve stake edildiğinde Zipmex kazanç planlarından daha yüksek kazanç. ZMT’ler satın alındığında ve stake edildiğinde ZipLend’den daha düşük borç verme ücretleri. Tayland’da nakit para iadesi ve diğer avantajlar alırken satıcılarla elektronik ödemeler yapın. Zipmex borsasında diğer jetonlarla ticaret yapmak için kullanın. Zipmex borsasında işlem ücreti indirimleri alın.

ZMT Coin Nasıl Alınır?

ZMT token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...