İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZONE Coin Nedir? | ZONE Game Nedir? | ZONE Coin Hakkında Bilgiler

ZONE, Algorand blok zinciri üzerine inşa edilmiş, topluluk odaklı bir GameFi ekosistemidir. DeFi alanındaki en kolay, en çok yönlü ve en uyarlanabilir GameFi ekosistemi olacak şekilde tasarlanmıştır.

ZONE ekosistemi, diğer blok zincirleriyle çapraz uyumludur ve Discord için zincir üstü oyun mücadeleleri ve fantezi sporları sağlayan bir gamefi botu sunar.

GameFi Ekosistemi Nedir?

Merkezi oyun endüstrisinde, herhangi bir oyunun başarısını yalnızca yayıncılar ve geliştiriciler paylaşır. Çoğu oyuncu, bu tür oyunlara muazzam zaman ve sermaye yatırdıktan sonra herhangi bir geri dönüş alamadan devam eder.

Katılımcılar, üzerinde hiçbir kontrolleri olmayan ve yatırımlarını sahiplenemeyecekleri bir sistemle etkileşime girmek zorunda kalırlar. Bu tür yanlış hizalanmış teşvikler, merkezi olmayan bir oyun ekosisteminin oluşturulmasını gerektirmiştir. Blok zinciri hareketinin kaçınılmaz bir evrimi olan oyunlar, merkezi olmayan finansal sistemlere giderek daha fazla entegre oluyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyun ve merkezi olmayan finansın birleşmesi, merkezi oyun endüstrisinin aksine, dünyadaki herkesin oyun oynayarak veya oyunlaştırılmış metaverselere katılarak finansal araçlara erişmesine ve bunları oluşturmasına izin veren ve oyuncu katılımında benzersiz fırsatların kilidini açan GameFi’ye yol açmıştır. GameFi, kullanıcıların oynamak için ödeme yapmak yerine kazanmak için oyun oynamasıyla geleneksel oyun kurallarını alt üst etmiştir.

ZONE Coin Nedir?

ZONE, ZONE GameFi ekosistemine güç veren yönetişim ve yerel yardımcı program belirtecidir. Paydaşlar, topluluk genişlemesi için bir sistem kurarak ZONE belirtecinin kullanımı yoluyla ödüllendirilecektir.

Ayrıca kullanıcılar, ödül olarak ZONE jetonları kazanmak için ALGO/ZONE jetonlarını stake edebilirler.

Oyuncular ZONE jetonunu şu amaçlarla kullanabilir:

  • Platformda herhangi bir ücret ödeyin
  • Zincir üstü oyun mücadelesi ayarlayın
  • ZONE artı diğer jetonları kazanma mücadelesi
  • Fantezi Liglerinin Kilidini Aç
  • NFT’ler ve diğer varlıklarla işlem yapın
  • Yağma kutuları satın alın
  • Yönetim tekliflerine oy verin

ZONE, kullanıcı katılımını teşvik etmek ve tutkulu oyunculardan oluşan bir topluluk oluşturmak için yönlendirenler için bir ödül sistemi uygulayacaktır.

Yeni kullanıcıları platforma yönlendirmek için, yönlendiren, yeni kullanıcının platformda oynadığı her oyundan kalıcılık için %0,5 ücret alacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ZONE Coin Nasıl Alınır?

ZONE Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...