İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZZZ Coin | GoSleep Nedir? | ZZZ Coin Bilgiler, Yorum, Borsalar

GoSleep, dünya çapında uyku sorunları için bir çözümdür. HealthFi, GameFi ve SocialFi unsurlarını birleştiren bu sorunu çözmek için çekirdeğe sahip kişiler için bir platform sunuyor. Platformunun yapı taşlarından ZZZ coin, uyku hedeflerini ve grup görevlerini gerçekleştirmenin bir ödülü olarak kullanılır.

Kullanıcıları daha sağlıklı uyku davranışı ve katılımı oluşturmaya teşvik etmek için jetonla ödüllendirilen ve sosyal oyun odaklı bir sistemdir.

Kullanıcılar kendilerini sanal bir yatak odası NFT’si ile donatarak sağlık asistanı, sosyal ve oyun ve jeton ödüllerine dahil olabilirler.

Neden Uyku?

Dünya çapındaki yetişkinlerin yaklaşık %62’si yatağa gittiklerinde iyi uyumadıklarını düşünüyor. Uyku sorunları sürekli olarak tespit edilmekte ancak dünya tarafından henüz çözülmemiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Uzmanlar, iyi uyku alışkanlıkları geliştirmenin fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığımızı korumamıza yardımcı olabileceğini uzun zamandır vurgulamaktadır. Devam eden uyku yoksunluğu, ciddi, uzun vadeli sağlık koşullarına da neden olabilir:

  • Kalp hastalığı ve kalp yetmezliği
  • Zayıf bağışıklık sistemi
  • Yüksek tansiyon
  • Böbrek hastalığı
  • Depresyon
  • Diyabet
  • obezite

Uyku eksikliği, uçak ve tekne kazaları ve hatta nükleer reaktör erimeleri gibi birçok felaketle de ilişkilendirilmiştir.

Bu, üstlenilmesi gereken çözülmemiş bir sorun olduğu anlamına gelir. GoSleep, tamda bu noktada hayata geçirilmiştir.

ZZZ Coin Nedir?

GoSleep’in belirteç ekonomisi, tüm kullanıcılar için sürdürülebilir ve adil bir ekosistem oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Jeton ZZZ, uyku hedeflerini ve grup görevlerini gerçekleştirmenin bir ödülü olarak kullanılır ve NFT’leri yükseltmek, yatak odası ve malzeme NFT’leri satın almak ve staking gibi çeşitli amaçlar için tüketilebilir.

Belirtecin piyasadaki istikrarını sağlamak için, belirtecin fiyatını dengelemeye yardımcı olan toplam tasfiye belirteci miktarını koruyan istikrarlı bir belirteç ekonomik sistemi uygulanmaktadır. Sistem ani enflasyonu veya deflasyonu önlemek için tasarlanmıştır ve tokenin değerinin zaman içinde tutarlı kalmasını sağlar.

Bu istikrarlı ve sürdürülebilir token ekonomisi ile hem kullanıcılara hem de yatırımcılara değer sağlayan ve aynı zamanda uyku uygulaması endüstrisinin genel gelişimine katkıda bulunan bir platform oluşturmayı amaçlıyorlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ZZZ Coin Bilgileri

ZZZ Coin Nasıl Alınır?

ZZZ ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, ZZZ ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ZZZ coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...