Kapat

Hakkımızda

Teknobur, 2015 yılında dijital ortamda derlenmiş çözümler sunmak ve Blockchain hakkında analizler yapmak amacı ile hayata geçirilmiştir. Teknobur, teknolojik ürünlerde karşılaşılan güncel hataların çözümlerini olabildiğince sade ve herkesin anlayabileceği bir dil ile kullanıcılarına sunmayı hedefler. Teknoloji  gündeminde yer alan güncel haberleri kullanıcılarla buluşturur.

Teknobur, faaliyete başladığı günden itibaren öncelikli olarak anlaşılabilir olmayı ve en iyi kullanıcı deneyimini hedeflemektedir.

Kullanıcı deneyimlerinizi bizimle paylaşarak size daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için  admin@teknobur.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.