Kapat

TikTok Bağışları (Hediyeler) Kaç TL Ediyor?

Anasayfa
Çözüm TikTok Bağışları (Hediyeler) Kaç TL Ediyor?

Dünyanın en çok tercih edilen kısa video paylaşım platformu TikTok canlı yayınlarda Sticker hediye sistemi ile bildiğimiz bağış sistemini hayata geçirmiş oldu. Canlı yayın açan TikTok kullanıcılarına uygulamadaki Sticker’ları hediye ederek bağışta bulunabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde yapılan bağışlar TikTok Cüzdanında“Elmas” olarak depolanmaktadır. Kazanılan bağışlar toplam 10.000 Elması geçtiğinde ödülleri nakde çevirme özelliği ile TikTok’tan para çekebilmektedir.

TikTok para kazanma yöntemlerinde birinci sırayı artık canlı yayınlarda yapılan bağışlar aldı. Peki Tiktok canlı yayını açarak ne kadar para kazanılır? TikTok uygulamasında canlı yayın açtığınızda aldığınız bağışların büyüklüğü yayın gelirini belirlemektedir. TikTok canlı yayını açtıysanız ve Spor araba, yat yada para yağmuru bağışlarını sıklıkla alıyorsanız ciddi oranda gelir elde edebilirsiniz.

Canlı yayına katılan takipçilerin yaptığı bağışların uygulamadaki karşılığı elmas olarak görülse de aslında hepsinin maddi bir değeri bulunmaktadır. TikTok canlı yayınlarında bağışlanan hediyelerin tutarlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Ayrıca sosyal yardımlaşmaya destek olmak amacı ile kullanıcılar videolarına ve canlı yayınlarına çıkartma ekleyebiliyor. Bu çıkartmalara dokunan kullanıcılar bağış yapacakları sayfalara yönlendiriliyorlar. Yönlendirilen sayfadan istenilen hayır kurumu seçilerek bağış yapılabiliyor.

TikTok’da canlı yayın açan kullanıcıların bir çoğu hediyelerin fiyatlarını ve yayıncıya kaç para verdiğini merak etmektedir.

TikTok Hediye (Sticker) Fiyatları

TikTok platformunda en sık kullanılan hediyelerin fiyatlarını ve fenomenlere kaç para verdiğini sizler için listeledik. TikTok bağışların yaklaşık %60 gibi bir kısmını (vergi gibi düşünülebilir) kesiti yapmaktadır. Yani TikTok’da gönderilen bir hediyenin fiyatı size %60 düşük yansımaktadır. Listeye TikTok hediye kesintisi yaptıktan sonra TL olarak ne kadar kazanıldığını da ekledik.  TikTok jeton fiyatları ve kesinti yüzdeleri farklılık gösterdiğinden fiyatları ortalama olarak paylaşıyoruz. 

TikTok Gül Fiyatı

Gül fiyatı 25krş → Bağışlanan kişiye 10krş geliyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  TikTok - Musically Şarkıları | Dublaj Yapma

TikTok Asa Fiyatı

Asa fiyatı 17TL → Bağışlanan kişiye 7TL geliyor

TikTok Öpücük Fiyatı

Öpücük fiyatı 17TL → Bağışlanan kişiye 7TL geliyor

TikTok Para Yağmuru Fiyatı

Para Yağmuru fiyatı 105TL → Bağışlanan kişiye 65TL geliyor

TikTok Yat Fiyatı

Yat fiyatı 850TL → Bağışlanan kişiye 350TL geliyor

TikTok Spor Araba Fiyatı

Spor araba fiyatı 3200TL → Bağışlanan kişiye 1300TL geliyor

Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup hediyeler TikTok cüzdanına TL olarak yansımamaktadır. Hediyeler cüzdana jeton olarak yansımaktadır. 10.000 jeton limitini geçtiğinizde TikTok tarafından belirlenen ödeme yöntemleri ile bağışları çekebilirsiniz. TikTok’da daha fazla gelir elde etmek için takipçi sayınızı arttırmanız gerekiyor. Tiktok takipçi arttırma makalemizi inceleyerek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Platformda en sık yapılan aramalar; Tiktok asa kaç para ediyor, Tiktok asa kaç para veriyor, TikTok gül ne kadar, Tiktok para yağmuru kaç tl ediyor, Tiktok yat kaç tl ediyor, Tiktok yat ne kadar para veriyor? Tiktok spor araba kaç tl ediyor, Tiktok spor araba ne kadar veriyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir