İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ACM Coin Nedir? Toplam Arz Ne Kadar?

ACM, Socios.com ve AC Milan iş birliği ile 2021 yılında piyasaya sürülmüş olan bir taraftar token’ıdır. ACM Token taraftar ile kulüp arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmek amacı ile daha farklı bir iletişim ağı oluşturabilme kanalı olarak kuruldu. ACM token ile taraftarlar kendi kulüplerinde çok özel konular üzerinde de söz hakkına sahip olabildikleri bir aracı kanala sahip olmaktadırlar. Ayrıca ACM Token kullanıcıları kulübün farklı pek çok avantajlarından da yararlanabilmektedirler.

ACM Coin Nedir?

ACM token, çoğu tokende olduğu gibi madenciliği yapılan bir para türü değildir. Fakat ACM Token kullanıcıları uygulama üzerinde yapabilecekleri ödül avları ya da oyun çeşitlerindeki katılımları ile token kazanabilme imkanına sahiptir.

ACM Coin AC Milan ve Socios.com işbirliği ile 2021 yılının Ocak ayında tüm dünyada piyasaya sürüldü.  Buradan anlaşılacağı üzere ACM Coin kurucusu Socios.com ile AC Milan’dır.

AC Milan Fan Token olarak bilinen ACM Coin, ERC-20 tabanlı bir yapıda çalışmaktadır. ACM Token’ın kullanıldığı platform Chiliz altyapısıyla desteklenmektedir. ACM bir utility token olarak adlandırılır. Yani ACM Coin bir hizmet token’ıdır. Paribu üzerinden TL ile ACM alınıp satılabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Paribu’da ACM kullanıcıları işlemlerini oldukça kolay bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Bunun için sadece bağlantı linkine tıklamanız yeterlidir. Artık Paribu üzerinde tüm ACM işlemlerinizi hızlı ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. AC Milan Taraftar Token’ın kısaltılmış ismi olan ACM, AC Milan’ın kendi taraftarlarına özel Socios uygulaması ve beraberinde hizmetlerini de kullanma imkanı tanır.

Bununla birlikte kulüp kararlarında etki oluşturmalarını sağlayan bir yardımcı program olma özelliği da taşımaktadır. ACM Token, Socios uygulamasında kullanıcılarına özel kazançlar, kulüp tanınırlığı ve pek çok gelir için rekabet etmesine imkan tanıyan bir üyelik anahtarı olarak görev yapmaktadır.

ACM token kullanıcıları, AC Milan tarafından yayına sunulan taraftar kararları anketlerinde katıldıkları akıllı sözleşme yoluyla fikirlerini iletirler. ACM Token sahipleri, Socios platformunda anketlere katılabilir, yarışmalarda rekabet edebilir, kendisi ile benzer düşünenlerle bağlantı kurabilir, sohbetler edebilir ve bu sayede ödüller kazanabilmektedirler.

ACM Token toplam arz ne kadar?

ACM Token’ın toplam arzı piyasalardaki verilere göre; 20.000.000 ACM’dir.

ACM Token fiyat istatistikleri grafiğine göz atacak olursak şu bilgileri verebiliriz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

AC Milan Taraftar Token Fiyat Bugün:

AC Milan Taraftar Token değeri 92.06₺ ,fiyat değişimi 24 saat  14,44₺ ile % 18.61 oranında gerçekleşmiştir. 24saat içerisinde en düşük değer 78,27₺ ve 24saat içerisinde en yüksek değer ise 102,73₺ olarak gerçekleşmektedir. 24 saatte gerçekleşen işlem hacmi 231.249.745,65 ₺ değerindedir.% 201,34 olarak gerçekleşmiştir. ACM Coin piyasa sıralaması # 558’dir. AC Milan Taraftar Coin piyasa değeri ise 185.737.449,97₺ olarak bilinmektedir.  Seyreltilmiş tam piyasa değeri ₺1.857.228.707.00 olarak belirlenmektedir.

ACM coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...