İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ADAPAD Coin Nedir? | ADAPAD Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsası yeni coin listelemelerine devam ederken kullanıcılar bu kripto paraları araştırmak için oldukça fazla zaman harcamaya başladı. Gate.io borsasına yeni eklenen kripto paraların incelemelerini yakından takip etmek için sitemizi takibe alabilirsiniz.

Bugün ön satışa yeni açılacak olan ADAPAD coin hakkında ulaştığımız bilgileri sizlere aktaracağız.

ADAPAD Coin Nedir?

ADAPAD, temel olarak kendisini “Cardano ekosistemi için ilk deflasyonist fırlatma rampası” olarak adlandırıyor. ADAPAD, aynı şirket tarafından çıkartılan ETHPad , BSCPAD ve TRONPAD’e oldukça fazla benzemektedir. Basit tanımıyla ADAPAD, yeni projeler için fırlatma rampası olmayı hedefliyor.

Ekip Adapad hakkında ne düşünüyor:

Advertisement. Scroll to continue reading.

“BSCPad’in çok başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden bu yana, ekibimizin kripto pazarlamasında iğneyi nasıl hareket ettireceğini bildiğini tekrar tekrar gösterdik.

Hem BSCPad hem de TRONPAD, 300x+ ROI’ler, sosyal medya platformlarında muazzam farkındalık seviyeleri ve birkaç başarılı lansman ile ilk yatırımcılarımız için muazzam bir değer sağladı. TRONPAD pazarlama çabasının arkasındaki güç o kadar büyüktü ki, bir haftadan fazla bir süredir Coingecko, Coin Market Cap ve Dextools’ta trend oldu, aynı zamanda Twitter’da da trend oldu.Tüm bu pazarlama gücü, gün geçtikçe büyüyen sektördeki en güçlü KOL serisi tarafından desteklenmektedir. Sosyal katılımımız ve erişimimiz, herhangi bir zincirdeki pazardaki her rakipten daha yüksektir ve başlangıcından bu yana her ay istikrarlı büyümemiz, erişimimizin kanıtıdır.

Basit gerçek şu ki, başarılı fırlatma rampası ürünleri sunmak için kaynaklara, bilgiye ve deneyime sahibiz ve ADAPad de bir istisna olmayacak”

ADAPAD Maksimum Arz: 1.000.000.000 ADAPAD

ADAPAD Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....