İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ADAPAD Coin Nedir? | ADAPAD Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsası yeni coin listelemelerine devam ederken kullanıcılar bu kripto paraları araştırmak için oldukça fazla zaman harcamaya başladı. Gate.io borsasına yeni eklenen kripto paraların incelemelerini yakından takip etmek için sitemizi takibe alabilirsiniz.

Bugün ön satışa yeni açılacak olan ADAPAD coin hakkında ulaştığımız bilgileri sizlere aktaracağız.

ADAPAD Coin Nedir?

ADAPAD, temel olarak kendisini “Cardano ekosistemi için ilk deflasyonist fırlatma rampası” olarak adlandırıyor. ADAPAD, aynı şirket tarafından çıkartılan ETHPad , BSCPAD ve TRONPAD’e oldukça fazla benzemektedir. Basit tanımıyla ADAPAD, yeni projeler için fırlatma rampası olmayı hedefliyor.

Ekip Adapad hakkında ne düşünüyor:

Advertisement. Scroll to continue reading.

“BSCPad’in çok başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden bu yana, ekibimizin kripto pazarlamasında iğneyi nasıl hareket ettireceğini bildiğini tekrar tekrar gösterdik.

Hem BSCPad hem de TRONPAD, 300x+ ROI’ler, sosyal medya platformlarında muazzam farkındalık seviyeleri ve birkaç başarılı lansman ile ilk yatırımcılarımız için muazzam bir değer sağladı. TRONPAD pazarlama çabasının arkasındaki güç o kadar büyüktü ki, bir haftadan fazla bir süredir Coingecko, Coin Market Cap ve Dextools’ta trend oldu, aynı zamanda Twitter’da da trend oldu.Tüm bu pazarlama gücü, gün geçtikçe büyüyen sektördeki en güçlü KOL serisi tarafından desteklenmektedir. Sosyal katılımımız ve erişimimiz, herhangi bir zincirdeki pazardaki her rakipten daha yüksektir ve başlangıcından bu yana her ay istikrarlı büyümemiz, erişimimizin kanıtıdır.

Basit gerçek şu ki, başarılı fırlatma rampası ürünleri sunmak için kaynaklara, bilgiye ve deneyime sahibiz ve ADAPad de bir istisna olmayacak”

ADAPAD Maksimum Arz: 1.000.000.000 ADAPAD

ADAPAD Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...