İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ADP Coin Nedir? | Adappter Token Nedir? | ADP Coin Hakkında Bilgiler

Adappter, adalet, paylaşım ve güven ruhuna dayalı, herkesin mutluluğu ve kârı için bireylerin, şirketlerin, satıcıların ve kullanıcıların bir arada yaşamalarına yardımcı olan bir çözüm sağlayacaktır. Ayrıca, Adappter tüm üyelerin değerini artırmak için her türlü çabayı gösterecektir.

Ocak 2018’de, çeşitli blok zinciri bilgileri ve gerçek zamanlı olarak olumlu faktörler hakkında veri sağlayan “Houjaeki” hizmetinden canlı içerik sağlayan “Adappter” hizmeti geliştirildi. Şu anda, blockchain ile ilgilenen (Android ve iOS dahil) yaklaşık 50.000 kullanıcı, Adappter hizmetini kullanıyor.

Adappter Bağdaştırıcı Hizmeti Nedir?

Bağdaştırıcı hizmeti, blok zinciri ile ilgili haberler, olumlu faktörler, sütunlar, videolar ve d-app bilgileri sağlayan ‘bilgi sağlama türü içerik hizmeti’ ve topluluk, canlı etkinlik ve cüzdan gibi ‘olay türü hizmet’ten oluşur. Şu anda, Adappter yerel tabanlı blok zinciri haberlerini gerçek zamanlı olarak sağlar, appx’i seçtikten sonra olumlu faktörler sunar. Dünya çapında 200 proje ve yatırım uzmanları tarafından yazılmış blok zinciri ile ilgili sütunlar sunuyor.

Ayrıca Adappter, yerel blockchain ile ilgili video içeriklerini seçici olarak sağlar. D-App, küresel blockchain D-App projesini tanıtır ve kullanıcıların, kullanıcının derecelendirmesine göre D-App seçmesine yardımcı olur. Proje pazarlama tanıtım programının bir parçası olarak Live Quiz, çevrimiçi mini buluşmalar ve bilgi yarışması airdrop etkinlikleri gibi gerçek zamanlı etkinliklere ev sahipliği yapar. Topluluk işlevi, projenin başarısı için kullanıcılarla bir iletişim kanalı olarak resmi topluluk ve serbest stil topluluk şeklinde sağlanır. Cüzdan, etkinlik airdrop ödülleri ve para yatırma ve çekme kolaylığı sunar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Adaptör Cüzdanı, Ethereum tabanlı kişiselleştirilmiş bir dijital varlık cüzdanıdır. Adappter Cüzdan, kullanıcılara ücretsiz olarak cüzdan sağlamak için cüzdan bilgilerini ve işlem kayıtlarını ayrı bir sunucuda saklamayan merkezi olmayan bir yöntemi benimser. Dijital varlıklar üzerinde güçlü güvenlik ile anımsatıcı kimlik doğrulama yöntemiyle güvenli bir şekilde cüzdan oluşturabilir ve çağırabilir. Ayrıca, Android S10 veya üzeri sürüm kullanıcıları, Samsung blockchain cüzdanını Adappter cüzdanına bağlayabilir.

Adaptörün Kurucuları Kimdir?

Adapter, Hyosang Kim ve Kyungtae Shin tarafından ortak olarak kuruldu.

ADP Coin Nedir?

ADP, Adappter tarafından yayınlanan, Ethereum platformunda (ERC20) çalıştırılan ve adaptör ekosisteminde önemli bir para birimi olarak kullanılan Token’dir. Partner içerikleri karşılığı alınan AP’yi ADP’ye çevirebilir ve 20 yıl boyunca devam edecektir. Gelecekte, mal, ürün ve ürün satın almak için gerçek hayattaki ödeme işlevleri sağlayacaktır.

ADP Coin maksimum arz miktarı 10.000.000.000 ADP token ile sınırlandırılmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ADP Coin Nasıl Alınır?

ADP Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...