İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ADP Coin Nedir? | Adappter Token Nedir? | ADP Coin Hakkında Bilgiler

Adappter, adalet, paylaşım ve güven ruhuna dayalı, herkesin mutluluğu ve kârı için bireylerin, şirketlerin, satıcıların ve kullanıcıların bir arada yaşamalarına yardımcı olan bir çözüm sağlayacaktır. Ayrıca, Adappter tüm üyelerin değerini artırmak için her türlü çabayı gösterecektir.

Ocak 2018’de, çeşitli blok zinciri bilgileri ve gerçek zamanlı olarak olumlu faktörler hakkında veri sağlayan “Houjaeki” hizmetinden canlı içerik sağlayan “Adappter” hizmeti geliştirildi. Şu anda, blockchain ile ilgilenen (Android ve iOS dahil) yaklaşık 50.000 kullanıcı, Adappter hizmetini kullanıyor.

Adappter Bağdaştırıcı Hizmeti Nedir?

Bağdaştırıcı hizmeti, blok zinciri ile ilgili haberler, olumlu faktörler, sütunlar, videolar ve d-app bilgileri sağlayan ‘bilgi sağlama türü içerik hizmeti’ ve topluluk, canlı etkinlik ve cüzdan gibi ‘olay türü hizmet’ten oluşur. Şu anda, Adappter yerel tabanlı blok zinciri haberlerini gerçek zamanlı olarak sağlar, appx’i seçtikten sonra olumlu faktörler sunar. Dünya çapında 200 proje ve yatırım uzmanları tarafından yazılmış blok zinciri ile ilgili sütunlar sunuyor.

Ayrıca Adappter, yerel blockchain ile ilgili video içeriklerini seçici olarak sağlar. D-App, küresel blockchain D-App projesini tanıtır ve kullanıcıların, kullanıcının derecelendirmesine göre D-App seçmesine yardımcı olur. Proje pazarlama tanıtım programının bir parçası olarak Live Quiz, çevrimiçi mini buluşmalar ve bilgi yarışması airdrop etkinlikleri gibi gerçek zamanlı etkinliklere ev sahipliği yapar. Topluluk işlevi, projenin başarısı için kullanıcılarla bir iletişim kanalı olarak resmi topluluk ve serbest stil topluluk şeklinde sağlanır. Cüzdan, etkinlik airdrop ödülleri ve para yatırma ve çekme kolaylığı sunar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Adaptör Cüzdanı, Ethereum tabanlı kişiselleştirilmiş bir dijital varlık cüzdanıdır. Adappter Cüzdan, kullanıcılara ücretsiz olarak cüzdan sağlamak için cüzdan bilgilerini ve işlem kayıtlarını ayrı bir sunucuda saklamayan merkezi olmayan bir yöntemi benimser. Dijital varlıklar üzerinde güçlü güvenlik ile anımsatıcı kimlik doğrulama yöntemiyle güvenli bir şekilde cüzdan oluşturabilir ve çağırabilir. Ayrıca, Android S10 veya üzeri sürüm kullanıcıları, Samsung blockchain cüzdanını Adappter cüzdanına bağlayabilir.

Adaptörün Kurucuları Kimdir?

Adapter, Hyosang Kim ve Kyungtae Shin tarafından ortak olarak kuruldu.

ADP Coin Nedir?

ADP, Adappter tarafından yayınlanan, Ethereum platformunda (ERC20) çalıştırılan ve adaptör ekosisteminde önemli bir para birimi olarak kullanılan Token’dir. Partner içerikleri karşılığı alınan AP’yi ADP’ye çevirebilir ve 20 yıl boyunca devam edecektir. Gelecekte, mal, ürün ve ürün satın almak için gerçek hayattaki ödeme işlevleri sağlayacaktır.

ADP Coin maksimum arz miktarı 10.000.000.000 ADP token ile sınırlandırılmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ADP Coin Nasıl Alınır?

ADP Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...