İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AdToken (ADT) nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

AdToken esasen ortak bir amaç için birkaç şirketin bir araya gelmesi ile oluşmuştur. AdToken’in merkezinde önemli kuruluşlar ConsenSys, MetaX, Data & Marketing Association ve adChain Association bulunuyor.

Ayrıca, adToken’ın oluşturulmasına yardımcı olan birkaç önemli kişi var. AdToken’in birincil geliştiricisi olan Ameen Soleimani ve kripto paralarla çalışan oldukça fazla deneyime sahip bir kaç geliştirici ADT coin üzerinde çalışmaktadır.

adToken ( ADT coin ) AdChain programını çalıştırmak için kullanılan para birimidir. AdChain platformu tarayıcı algoritması ve Ethereum Blockchain’e dayanır, yani dijital reklamcılık AdChain yazılıma entegre olarak çalışmaktadır. AdToken kripto para birimi AdChain içindeki tüm iç işlemler için kullanılan dijital paradır.

AdChain programının, dijital reklamverenler için hem şeffaf hem de kullanışlı olmasını sağlayan üç yönü vardır. Birincisi, AdChain topluluk üyeleri tarafından güvenilir olarak doğrulanan alan adlarını kaydeden AdChain kayıt defteridir. İkisi AdChain üzerinde satın alınan alan adları ADT coin karşılığında güvenli olarak satılabilir. Üçüncüsü AdChain üzerinde kolaylıkla ADT coin kullanılarak reklam verilebilir.

Şuanda ADT coin 6 cent civarınadır.  

ADT coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar