İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AdToken (ADT) nedir?

AdToken esasen ortak bir amaç için birkaç şirketin bir araya gelmesi ile oluşmuştur. AdToken’in merkezinde önemli kuruluşlar ConsenSys, MetaX, Data & Marketing Association ve adChain Association bulunuyor.

Ayrıca, adToken’ın oluşturulmasına yardımcı olan birkaç önemli kişi var. AdToken’in birincil geliştiricisi olan Ameen Soleimani ve kripto paralarla çalışan oldukça fazla deneyime sahip bir kaç geliştirici ADT coin üzerinde çalışmaktadır.

adToken ( ADT coin ) AdChain programını çalıştırmak için kullanılan para birimidir. AdChain platformu tarayıcı algoritması ve Ethereum Blockchain’e dayanır, yani dijital reklamcılık AdChain yazılıma entegre olarak çalışmaktadır. AdToken kripto para birimi AdChain içindeki tüm iç işlemler için kullanılan dijital paradır.

AdChain programının, dijital reklamverenler için hem şeffaf hem de kullanışlı olmasını sağlayan üç yönü vardır. Birincisi, AdChain topluluk üyeleri tarafından güvenilir olarak doğrulanan alan adlarını kaydeden AdChain kayıt defteridir. İkisi AdChain üzerinde satın alınan alan adları ADT coin karşılığında güvenli olarak satılabilir. Üçüncüsü AdChain üzerinde kolaylıkla ADT coin kullanılarak reklam verilebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Şuanda ADT coin 6 cent civarınadır.  

ADT coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar