İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Aergo Coin Nedir? Toplam Arz Ve Yorum

AERGO coin, açık kaynaklı bir bilgi işlem platformu olan Aergo’nun yerel kripto para birimidir. Aergo zinciri hem izinli hem de izinsiz blok zinciri mimarilerinden oluşan hibrit dağıtımlar için en iyi şekilde programlanmış açık kaynaklı bir kurumsal Blockchain platformu olarak tanımlanır.

Halka açık ve özel blok zincir protokollerinde karşılaşılmakta olan önemli sorunları azaltmayı amaçlayan bir dizi tasarım protokolüdür. Aergo; kolay veri işleme ve geliştiriciler için akıllı sözleşme programlamaya olanak sağlayan Lua ve SQL desteği sağlar. Dağıtılmış versiyonlama ve eşzamanlılık kontrolü sunan bir çatı içerir.

Aergo Coin Kurucuları Kimlerdir?

Hem halka açık hem de özel blok zincir mimarilerinden oluşan karma dağıtımlar için optimize edilmiş açık kaynaklı bir kurumsal blok zinciri platformu olarak tanımlanan Aergo, Kore medyasının verilerine göre; Lotte Card, Shinhan Bank, Korea Exchange, Hyundai Motors gibi büyük ölçekli kurumsal müşteriler için Blockchain üretim çözümleri uygulayan Samsung destekli Güney Koreli Blockchain teknolojisi şirketi Blocko’ nun programladığı ve geliştirdiği bir platformdur.

Gelişmeler ile birlikte platformda AERGO/BTC ve AERGO/BUSD işlem çiftleri kullanıcılara hizmet vermeye başladı.

Aergo platformundaki özel blok zincirleri, halka açık Blockchain ağı yani Aergo ana ağı, bir Byzantine Fault-Tolerant Delegated Proof-of-Stake mekanizması üzerinde çalışırken, bir Proof-of-Authority fikir birliği mekanizması destekli RAFT algoritması üzerinde çalışır.

Aergo coin geleceğine ilişkin Blocko’nun gelecekteki hizmetlerinin devamına yönelik yaptığı açıklamada; Aergo token’ları gerektiren Aergo Enterprise ürünlerine dayalı olarak gelişeceği belirtiliyor.

Aergo Coin Toplam Arz

AERGO coin birçok coin gibi 13 Mart 2020’de 0,0161 dolar ile tarihinde en düşük seviyesinde görülürken 10 Nisan 2019’da rekor seviyesine ulaşmış ve 0,5323 dolardan işlem görmüştür. Ayrıca CoinMarketCap verilerine göre AERGO’nun şu anda dolaşımdaki miktarının 264.019.890 AERGO olduğu ve toplamda 500.000.000 AERGO olacağı görülüyor.

Aergo Coin Yorum

Aergo kuruluşlara ve geliştiricilere Aergo Chain’e dayalı DApp’leri barındırmak için altyapı sağlar.

AERGO coin’in arkasındaki platformun daha fazla dikkat çektiği görülüyor. Açık kaynaklı bir bilgi işlem platformu olan Aergo, pratik olduğu için kullanıcıların ilgisini çekiyor. Aergo platform ile aergo coin doğru orantıda bir yükseliş sergiliyor.

AERGO coin’in volatil fiyat hareketi sergilemesi sebebiyle bazı yatırımcılar bu token’dan kaçınıyor. Bazı yatırımcılar ise bunu bir alım-satım fırsatı olarak değerlendirebiliyor. Yatırımcıların Aergo coin hakkındaki yorumları, Aergo coin güncel fiyatlarına bakıldığında daha iyi anlaşılacaktır. Alım satım öncesinde Aergo coin haberlerini takip etmenizde yarar var.

Aergo coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Yakın zamanda Gate.io borsasında listelenen ve herkes tarafından merak edilen Centrifuge protokolü hakkında sizlere temel bilgileri aktarmaya çalışacağız. Merkezi olmayan finans tutkusu tüm dünyada...

Kripto Para

Gate.io yeni startup listelemelerine devam ediyor. Özellikle oyun alanındaki girişimleri destekleyen borsa Heroes & Empires projesinin Startup listesine ekledi. Ön satış sonrasında borsada listeye...

Kripto Para

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’da para kazanmanın çok çeşitli yolları var ancak Sway daha zahmetsiz olarak Instagram paylaşımlarınızdan para kazanmanın yolları...

Kripto Para

Oyun deneyimi ve kripto para teknolojisini bir araya getiren ve NFT avantajını ön plana çıkartan yeni projeler yayınlanmaya devam ediyor. Gate.io özellikle NFT projelerine...