İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Agrello Delta (DLT) Coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Agrello, Estonya avukatları, üst düzey akademisyenler ve bilgi teknolojisi uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından, insanların birbirleriyle etkileşim kurma biçimini ve yasal mercilerle arayış halini değiştirecek dijital sözleşmeler yaratma vizyonuyla kuruldu.

Yasanın, yasal politikaların ve modern teknolojilerin kesişiminde uzmanlaşan Agrello çekirdek ekibi, uzun bir süre blok zincir teknolojisinin gelişimini izledi ve kurulan yasal ortamlarda başarıyla uygulanabilmek için çağdaş akıllı sözleşme sistemlerinin üstesinden gelmek zorunda olduğu engelleri kavradı.

Agrello’nun akıllı anlaşma çözümü, bu anlayışın yanı sıra 16 yılı aşkın araştırmanın sonucudur ve teknoloji dostu Estonya hukuk sisteminde 45 yıllık deneyimin bir birleşimidir.

Geleceği var mı?

Akıllı sözleşme yasal gerekliliklerin artık internet ortamına dijital dünyaya taşınması zorunlukluk haline gelmiş durumda. Agrello tamda bu noktada çok iyi bir proje geliştirerek insanların bu tazr işlemler için çok daha az zaman harcamasını sağlıyor.

DLT coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar