İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Akbank Atm çalışmıyor | Akbank mobil uygulamasına giremiyorum | Akbank erişim engeli

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Bugün 27.03.2016 sabah saatlerinden itibaren akbank kartları ile alışveriş yapılamıyor, Akbank atm'leri çalışmıyor, Akbank internet uygulamasına erişim sağlanamıyor. Akbank internet bankacılığını yada mobil şubeyi kullanmak isteyenler bağlantı sorunu ile karşılaşıyor. Ayrıca şubelerde şuanda işlem yapamadıklarını belirtiyorlar.

Yetkililerden henüz resmi bir açıklama yapılmazken akbank'da yaşanan bu sıkıntının ardında siber saldırı olma ihtimali olduğu akıllarda soru işaretleri yaratıyor. Yatırımları, ödemeleri ve transfer işlemleri olan binlerce kişi şuan erişim engelinin kalkmasını bekliyor.

Akşam satlerinde Akbank'ın internet bankacılığı, mobil şube ve ATM'lerde işlemlere başlıayacağı sölentiler arasında.

Banka yaptığı açıklamada, “Sistemlerimizde geçici olarak yaşanan yavaşlama ve kesintiler giderilmiştir. Hizmetlerimiz tüm kanallarımızda devam etmektedir” denildi.

 

Akbank neden açılmıyor, Akbank mobil şube açılmıyor, Akbank atm neden çalışmıyor, Akbank işlem yapamıyorum, telefonum mobil şubeye girmiyır, Akbank bağlantı sorunu yaşıyorum, Akbank bağlantınızda sorun var lütfen tekrar deneyin, akbank banka yanıt vermiyor bağlantı zaman aşımına uğradı sonra tekrar deneyin, akbanka saldırı mı var? Akbank direkt çalışmıyor, akbank internet bankacılığı açılmıyor, akbank siber saldırı var, akbank erişim yok, akbank bağlantı zaman aşımına uğradı, akbanka giremiyorum.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar