İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Akbank Atm çalışmıyor | Akbank mobil uygulamasına giremiyorum | Akbank erişim engeli

Bugün 27.03.2016 sabah saatlerinden itibaren akbank kartları ile alışveriş yapılamıyor, Akbank atm'leri çalışmıyor, Akbank internet uygulamasına erişim sağlanamıyor. Akbank internet bankacılığını yada mobil şubeyi kullanmak isteyenler bağlantı sorunu ile karşılaşıyor. Ayrıca şubelerde şuanda işlem yapamadıklarını belirtiyorlar.

Yetkililerden henüz resmi bir açıklama yapılmazken akbank'da yaşanan bu sıkıntının ardında siber saldırı olma ihtimali olduğu akıllarda soru işaretleri yaratıyor. Yatırımları, ödemeleri ve transfer işlemleri olan binlerce kişi şuan erişim engelinin kalkmasını bekliyor.

Akşam satlerinde Akbank'ın internet bankacılığı, mobil şube ve ATM'lerde işlemlere başlıayacağı sölentiler arasında.

Banka yaptığı açıklamada, “Sistemlerimizde geçici olarak yaşanan yavaşlama ve kesintiler giderilmiştir. Hizmetlerimiz tüm kanallarımızda devam etmektedir” denildi.

Advertisement. Scroll to continue reading.

 

Akbank neden açılmıyor, Akbank mobil şube açılmıyor, Akbank atm neden çalışmıyor, Akbank işlem yapamıyorum, telefonum mobil şubeye girmiyır, Akbank bağlantı sorunu yaşıyorum, Akbank bağlantınızda sorun var lütfen tekrar deneyin, akbank banka yanıt vermiyor bağlantı zaman aşımına uğradı sonra tekrar deneyin, akbanka saldırı mı var? Akbank direkt çalışmıyor, akbank internet bankacılığı açılmıyor, akbank siber saldırı var, akbank erişim yok, akbank bağlantı zaman aşımına uğradı, akbanka giremiyorum.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar